Дорогу Голосків-Деражня-Лука Барська відремонтують ямковим ремонтом

В. о. начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, Валентином Данилюком, спільно із очільниками Деражнянської адміністрації, районної ради та представником підрядника провели обстеження найзруйнованішої ділянки автодороги Т-23-10 у межах Деражнянського району, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

У результаті було розглянуто можливість виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного середнього ремонту окремих ділянок згаданої автодороги. А також, розглядалася можливість співфінансувати проведення ремонту частково і за кошти громад.

Після виготовлення необхідної документації та проведення її експертизи, Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області будуть надані пропозиції до Укравтодору щодо включення цієї ділянки до об’єктів поточного середнього ремонтів на наступний – 2021 рік.

«На жаль, цього року ми зможемо провести лише аварійний ямковий ремонт, – зазначив керівник Служби автодоріг, Валентин Данилюк, – оскільки цьогоріч на цю ділянку кошти Постановами КМУ не передбачені. Але, зосередимо ремонтні бригади Хмельницького облавтодору та виконаємо роботи із ямкового ремонту не лише гарячою асфальтобетонною сумішшю, але і струменевим методом, що дозволить тимчасово забезпечити проїзд».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Це ж якими потрібно бути дебілами,що б списати кошти на ремонт доріг,Пирогівці-Голосків,де траса і так була нормальна на 90%,а ремонт дороги Голосків-Меджибіж,залишити в сраці!!!
  Габінет,тебе або ЛОШАТЬ,або ти по життю лошара,і лошиш людей,які тобі того не пробачать!!!

 2. А за який хєр,китайози робили дорогу?
  Чи ви скоти побачили що нема що вкрасти і вирішили перерозподілити кошти???

 3. На фото дуже колоритна будка просто вражає. Питання для чого вона при дорозі ? Коли там останній раз була людина ?

 4. Так коли ж почнуть турки, які виграли тендер, робити дорогу, яку не доробили китайці?

 5. Турки мають підїхати десь ось ось…..

 6. Всі ями – вибоїниНЕзаробляють…наСлідуючийРікВІДтогоЗаробляння – слідуНЕзалишиться…кращеДовшеНОхорошо…таЙпричиниДЛЯрозкраданняНЕбуде….алеЗгадуючиДілянкуГолосків-Меджибіж…- береСумнів…

 7. На фото стоїть головний розкрадач державних коштів на будівництво та ремонт доріг Деражнянського району Журко Роман (камера направлена об’єктивом на його лисину). Він рахує що Райавтодор його власність,матеріали продаються за готівку наліво і на право. На посаду інженера призначив колишню секретарку яка немає вищої освіти, а по сумісництву ще ї є його коханкою. Ось такі горе керівники працюють в нашому районі. Валентин Олександрович на що ви дивитесь, чи може ви в долі?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.