Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Телепроект Савіка Шустера «Свобода слова» здійснив цікаве соціологічне опитування, запропонувавши громадянам України відповісти на питання, як би вони проголосували у друговому турі виборів президента, починаючи від пари Леонід Кравчук – В’ячеслав Чорновіл у 1991 році, коли б отримали таку повторну «ретроспективну» можливість.

Результати свідчать, що окрім пар: Леонід Кучма – Петро Симоненко, у 1999 році та Володимир Зеленський – Петро Порошенко у 2019 році, у всіх інших випадках виборці кардинально змінили свою думку.

Так на виборах 2010 року за Юлію Тимошенко тепер би готові були б проголосувати вчетверо більше, ніж за Віктора Януковича. Так само за неї ж у 2014 році було б готовими проголосувати на третину більше виборців, ніж за Петра Порошенка і саме вона б стала переможницею в першому ж турі із співвідношенням 61,56% проти 38,44%.

Ці дані, разом з іншими фактами, зокрема свідчать, що у 2010 році Україна пройшла вододіл, коли більшість громадян були на боці Юлії Тимошенко. Однак, олігархічна система колективно, керуючись інстинктом самозбереження, організувала фальсифікацію підсумків виборів, привівши до влади Віктора Януковича.

Він, менше ніж за чотири роки, спричинив в Україні масові протести проти здирницької системи управління та відмови від курсу європейської інтеграції, а зазнавши повної поразки свого проолігархічного курсу, втік з країни. Обрання ж у 2010 році Юлії Тимошенко вберегло б Україну від війни, людських, територіальних та економічних втрат. Сьогодні ми були б міцнішими і значно менш підвладними кризовим обставинам, спричиненим глобальними світовими проблемами.

На думку політичного експерта Костянтина Матвієнка, президентство Тимошенко вберегло б Україну від війни, втрати територій та економічного занепаду.

“Обрання 2010 року Юлії Тимошенко вберегло б Україну від війни, людських, територіальних та економічних втрат. Сьогодні ми були б міцнішими та значно менш підвладними кризовим обставинам, спричиненим глобальними світовими проблемами”, – написав аналітик на своїй сторінці у Facebook.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментарів: 2

  1. Діду, досить переписувати історію, йди вже разом зі своєю Юлею на пенсію. Хоча Юлі пенсія і не потрібна, в неї вже давно зубожіння скінчилось.

  2. Лі Кван Ю просив Яника посадити Юлю, бо знав іі здатність до розшарування і знищення, а не до відновлення, стабільності і порядку. Це виробки з 90х які на крові і прихвати зайві змогли стати «керовніками держави», а Юля то довгожитель. Кицька яку і Лазаренко,Ющенко, Яник,Порошенко, Зе не зміг втопити, то може краще хай тихо свої дні їсть масло в своєму замку і не мявкає вже

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.