Суд повернув у власність Красилівської громади центральний стадіон міста

У травні минулого року Красилівська міська рада звернулася до Красилівського районного суду із заявою про передачу безхазяйного нерухомого майна – будівель і споруд стадіону «Юність» – у власність територіальної громади м. Красилова.

Це майно рішенням державного реєстратора було взято на облік як безхазяйне 2 червня 2016 року, про що оголосили в місцевій газеті. Оскільки стадіон не має власника, то міська рада просила суд встановити що це – безхазяйне майно та передати його у комунальну власність, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Суд встановив, що за договором купівлі-продажу комунального майна від 20 жовтня 2000 року будівлі та споруди місцевого стадіону «Юність» передані у власність СП ТОВ «Арсенюк – Штефанік». Після визнання ТОВ банкрутом будівля стадіону площею 155,1 кв.м за договором купівлі-продажу від 9 липня 2013 року перейшла у власність ФГ «Урожай 2000», решта будівель і споруд не були відчужені належним чином.

«У зв`язку з тим, що СП ТОВ « Арсенюк-Штефанік » припинило свою діяльність, право власності на майно, яке не було відчужене у встановленому порядку, також є припиненим.

З огляду на викладене, враховуючи, що вказане нерухоме майно ні за ким не зареєстроване, нерухома річ є безхазяйною та взята на облік органом, який здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, Красилівською міською радою Хмельницької області було розміщено інформацію про взяття нерухомого майна на облік як безхазяйного, а також, що сплив один рік з дня взяття на облік нерухомої речі і з часу перебування на обліку господар зазначеного майна так і не з`явився, тому суд приходить до висновку, що заява є обґрунтованою та підлягає задоволенню повністю», – ідеться у рішенні Красилівського районного суду.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Влада в Красилові працює на громаду

 2. А коли у власність громади будуть повернуті безхазяйні колишні кінотеатр та приміщення перукарні, які розвалюються і непростимо ганьблять вид райцентру. Це стидота й беззубість міської влади

  • На цих будинках вивісити портрети їх власників

  • Це жадність і договорняки попередників, які прос..ли двадцять років тому комунальне майно
   Дякую, що хоч це вдалося повернути, дуже рідко можливо щось забрати назад – великий респект

 3. Связался Штефаник с рогулями результат на лицо. А зеля про инвесторов квохчет.

 4. Це просто війна Островської з Арсенюком . Побачимо що будемо після виборів.

  • Ага це вона для себе відвойовує, буде сама там бігати і нікого не пускати))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.