Експосадовець ліквідованого департаменту екології ОДА очолив екоінспекцію у Хмельницькій області

Новим керівником Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області-головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області став Андрій Мартинов.

Про це свідчить інформація на офіційному сайті екоінспекції.

До призначення на посаду він працював провідним інженером на заводі “Новатор”. З травня 2013 року до листопада 2017 року був заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

Додамо, що у 2017 році колишній голова ОДА Олександр Корнійчук ліквідував департемент екології у результаті свого протистояння з тодішнім директором цього департаменту Сергієм Вавринчуком.

Що стосується долі поперднього керівника екоінспекції Віталія Гуменюка, який її незмінно очолював майже десять років, то він став першим заступником нового начальника інспекції Мартинова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Гуменюк і далі лишився. Красава!!!

  • Вітаю Андрія Юрійовича із призначенням! Інспекції пощастило, нарешті керівником став справжній фахівець.

 2. Сумно сповіщати, що твориться у Старосинявському районі.
  Вчора в робочий час начальник Старосинявського сектору Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Василь Заворотній в нетверезому стані вимагав у заготовача молока дань. Через відмову обзивав її непристойними словами і приміняв до неї фізичну силу.
  Після чого сів за кермо автомобіля і поїхав. Потерпіла звернулася по допомогу до працівників поліції. Виїхавши на місце події копи візуально встановили,що Заворотній в нетверезому стані і доставили в Старосинявську ЦРЛ до нарколога для встановлення відповідності на алкоголь.
  Але не тут то було по зову “побратимів” депутат райради Василь Франчук (порошенківець), депутати селищної ради Валентин та Віталій Дроздовські тиснули на головного лікаря Віталія Макогонського, щоб замяти справу тому, що копи не підступні. А цим царькам у районі на їхні висловлювання усе можна. Як не дивно, але голова райдержадміністрації теж стала на захист Заворотнього. І головлікар здався. Напписавши про “тверезість” водія. Незважаючи на те,що є відеопідтвердження де чітко видно, що Заворотній під добрячою”мухою”. Потерпіла звернулася з заявою до поліції. Заяву зареєстрували. Покладається надія на начальника відділення поліції. Поки він стоїть на стороні правди.
  Усіх плачевних подій зафіксовано на відео. Котре в найближчий час буде оприлюднене. А працівникам патрульної поліції шана іподяка за непідкупність.

  • А що в когось були сумніви за Вікарську вона вже давно входить в оту смердючу компанію і розводить багно.

   • Мені соромно за нашого колегу,котрий написав неправдиве заключення по Заворотньому. При оглядіпри намаганні торкнутися носа попадав в око. А це вам медики. І це вам влада на чолі з Надією Вікарською. Те,що Заворотній витякував в голові не вкладається.
    Хто нами керує?

    • Те,що керують то дуже погано. А, як лікують? В оту лікарню до лікарів страшно заходити.Неуки і хабарники. От вам приклад за гроші написати,що захочите.

  • Продажних чиновників на нари

 3. Мартинов працював в екології за часів таких “хороших” керівників як Сагайдак і Вавринчук. Про його чесність я би посперичалась!

 4. А скільки машин Лукомська для Заярнюк зробила? Відкупились! Гнати в шию!

 5. Мартинов людина не нова, “схеми” знає

 6. Андрій Мартинов це людина Сагайдака-Вавринчука. Можна привітати Григорія Андрійовича і Сергія Михайловича з поверненням контролю над екологією Хмельниччини.

 7. Старосинявців радує візит голови облдержадміністрації 28 05. 2020 по справі провладних мажорів та зарвашогося хабарника – алкаша Заворотнього котрого копи в кайданках доставляли в лікарню в дупель пяного та ще й намагався зривати з них погони.
  Своїм візитом голова ОДА розставив усі акценти. Кожному учаснику мажору дав належну оцінку. Голові РДА Надії Вікарській вказав дорогу на вихід.
  Оце відчувається робота високопосадовця ОДА по наведенню порядку. Старосинявці довго чекали таких дій. А тут є над чим працювати правоохоронцям.
  Мажор Франчук- дважди судимий крім того трижди помічений в важких правопорушеннях. Дроздовські разом з земельником Наталією Дзюбою деребанять землю у районі.
  Надіємося, що справи доведуть до логічного кінця по голові РДА, Завородньому таким не месце на таких посадах.
  Дроздовським та Дзюбі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.