Правоохоронці Хмельниччини підозрюють інженера технічного нагляду у погодженні фіктивних актів виконаних робіт

Слідчими районного відділення Хмельницького відділу поліції ГУНП в області проводиться досудове розслідування за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що, під час капітального ремонту будинку культури в одному із сіл Хмельницького району інжинірингові послуги надавав сертифікований інженер технічного нагляду.

Відповідно до взятих на себе зобов’язань, він мав здійснювати контроль за дотриманням підрядником проектних рішень, за якістю та обсягами будівельних робіт, а у разі виявлення порушень чи відхилень повідомляти про це замовника.

Однак, усвідомлюючи, що фактично підприємцем не виконано усіх задекларованих робіт, інженер, зловживаючи своїми повноваженнями, погодив відповідну документацію своїм підписом.

На підставі вказаних фіктивних актів за роботи, які фактично виконані не були, на рахунок підрядника перераховано понад 190 тис грн.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365-2 КК України (зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам).

У кримінальному провадженні вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А хто перевірить якість доріг, які ремонтували минулого року ? Їх теж хтось приймав.

  2. Потрібно перевірити якість відремонтованої дороги підрядною організацією ШБУ 56,в напрямку Львова,ділянка траси
    Війтівці-початок Тернопільської області.Народ,такої халтури я ще не бачив,ніби зробили дорогу,але всеодно їдеш і машина неначе пр драбині їде.

  3. Вже акти підписав,а що я міг зробити???
    Всі ж знають чия це фірма.
    Так що їздіть по тому що є,ніхто переробляти не буде.

  4. Сьогодні їхав в Тернопіль,дійсно,дорога від Війтовець до знаку Тернопільська область зроблена халтурно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.