Депутат сільради з Хмельниччини не задекларувала 800 тисяч гривень доходу і отримала від прокуратури підозру

Прокурором Хмельницької області Олегом Синишиним повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) депутату однієї із сільських рад Хмельницького району.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області, в ході досудового розслідування кримінального провадження, яке за процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури здійснюється слідчими районного відділення Хмельницького відділу ГУНП в області, встановлено, що депутат, яка одночасно є фізичною особою-підприємцем, у своїй декларації не відобразила дохід від підприємницької діяльності у розмірі 800 тис грн.

Окрім того, обраниця громади не задекларувала право власності на частину квартири в обласному центрі.

У кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне, неупереджене дослідження усіх обставин правопорушення та завершення досудового розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. А підараса-злодія Пороха з його Липецькою фабрикою та віджатою Ленінською кузнею коли вже осудять?

    • Зеленого підараса на роковинах спитав би що по гастролях на московії їздив, у нього ж прокурор 100% свой чілавєк.

  2. тебе підараса зеленого треба посадити.

  3. Тільки й депутата сільради можна поколошматити, щоб хоть якийсь був показник в роботі. А чому цих наших хмельницьких забудовників та й не потрусити, які кошти у людей взяли, а побудувати дім не спроможні. До прикладу: вул.Проскурівського підпілля, 111. Куда кошти дів пан Скочеляс ???

  4. Картины надо собирать, а не квартиры и бабло. И как педро в галерею.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.