У Старокостянтинові закрили на карантин інфекційне відділення ЦРЛ через поширення COVID-19 серед медичного персоналу

Вчора у Старокостянтинівській райдержадміністрації на засіданні комісії ТЕБ та НС розглянули ряд питань, що стосуються життєдіяльності району у період загрози поширенню коронавірусної інфекції, враховуючи послаблення карантинних заходів на загальнодержавному рівні.

Зокрема обговорено питання відновлення приміських пасажироперевезень, відновлення роботи дитячих садочків, богослужінь у церквах, ситуацію що склалася в Старокостянтинівській центральній районній лікарні із поширенням захворювання серед медичного персоналу, тощо.

В ході роботи комісії зазначено, що ситуація із поширенням коронавірусної інфекції в районі сьогодні нестабільна, коефіцієнт, який застосовується до області при визначенні граничних показників захворюваності високий. (Станом на 26 травня 6 жителів Старокостянтинівського району 27 жителів міста Старокостянтинів захворіли на СOVID-19.)

Тому прийнято рішення відтермінувати відновлення роботи з пасажироперевезень на приміських маршрутах до кінця місяця, також не відновлювати роботу дитячих садочків та богослужінь до завершення карантину, тобто до 22 червня.

Окремим питанням розглянуто стан справ в інфекційному відділенні Старокостянтинівської центральної районної лікарні. Оскільки захворювання, cпричинене вірусом COVID-19 поширилося серед медичного персоналу вирішено закрити інфекційне відділення Старокостянтинівської ЦРЛ на карантин терміном на 14 днів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.