Понад мільйон гривень на боротьбу з COVID-19 отримав обласний центр екстреної медичної допомоги

Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 1 082 563 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”, повідомляє Хмельницька ОДА з посиланням на НСЗУ.

Сума отримана виходячи із кількості зареєстрованих пацієнтів в області станом на 30 квітня – 89 осіб, помноженої на тариф – 12 163,64 грн за одного пацієнта.

Підписано договори з усіма трьома закладами Хмельниччини, які подали пропозиції на укладення договорів за пакетом “Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19”. За цим пакетом договори можуть укласти лише ті лікарні, які є у переліку визначених для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією і відповідають вимогам надання допомоги.

40 закладів області подали пропозиції за пакетом “Медична допомога, яка надається мобільними медичними бригадами, що створені для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Вже підписано 31 договір.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А що входить у цих 12163 грн.?

  2. Непогано, в наш час 12 тис на людину. головне, щоб вони за призначенням пішли.

  3. Непогана така сума – на одного пацієнта більше 12 тисяч. Головне щоб людям доплачувати не прийшлось своїх грошей. А то ходять страшилки що лікарня нічого не оплачує.

  4. Похороны, гроб и отпевание входит в эту сумму.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.