Коли відкриються дитсадки на Хмельниччині? Позиція голови ОДА і департаменту освіти

Хмельницька область вивчає можливість відкриття дитячих садків в умовах карантину.

“Перед ухваленням кінцевого рішення маємо провести консультації з представниками органів місцевого самоврядування і виносити його зважено. Адже з цього приводу сьогодні були висловлені думки головного санітарного лікаря області і спеціалістів інших служб, які суттєво відрізнялися”, – наголосив голова ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу у п’ятницю.

Високопосадовець додав, що питання відкриття дитсадочків винесено на розгляд позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НС, яка відбудеться 25 травня.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” заступниця директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Дупляк зауважила, що наразі її установа збирає і опрацьовує дані з районів. Першими кроками для відновлення діяльності дитсадків мають стати наявність у кожної групи засобів вимірювання температури та забезпеченість антисептиками.

За її словами, Міністерство освіти надало свої рекомендації: наповнюваність ясельних груп – до 15 дітей, груп віком від 3 до 5 років – не більше 20 дітей.

“До прикладу, для Хмельницького це буде важко дотриматися, оскільки в них великі групи. Також ми повинні бути готові, що діятимуть різновікові групи у дитсадках”, – сказала вона.

Дупляк наголосила, що у літній період заклади дошкільної освіти області, здебільшого, відвідує близько 40-50% дітей від загальної кількості.

Загалом, у Хмельницькій області нараховується 751 дошкільний навчальний заклад. Їх відвідують 47 тисяч дітей.

Станом на 17:30 22 травня в Хмельницькій області зареєстровано 338 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 89 одужало, 9 летальних випадків. Лише за сьогодні додалося 17 нових випадків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Станом на 9 год. 25 хв. суботи 23 травня по Хмельницькій обл. Вказано 299 хворих ?

  2. 340 випадків. Лабораторія працює, досліджують без вихідних.

  3. Маховик только начал раскручиваться.

  4. Такої некомпетентної обласної команди на чолі з Габінетом,за весь період існування адміністрації,ще не було.

  5. Кабінет,йди в сраку!

  6. Габінет розумний. Добре, що розумний, особливо в такий важкий час.

  7. Хто розумний?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.