Габінет: богослужіння в храмах Хмельниччини не проводитимуться ще мінімум тиждень

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет заявив, що богослужіння в храмах Хмельниччини не проводитимуться ще мінімум тиждень.

Фото НГП

Про це сьогодні він сказав під час онлайн брифінгу.

“Мінімум тиждень ми не будемо дозволяти проведення богослужінь у храмах області. Навіть з урахуванням тих вимог, що зазначено в постанові Кабміну”, – заявив високопосадовець.

Він пояснив, що в 40% інфікованих мешканців Хмельниччини COVID-19 виявлено після відвідування церковних служб або після контактування з особами, які відвідували храми.

“Є чітке розуміння, що відкриття храмів, може спричинити зростання захворюваності на COVID-19 в області”, – вважає Габінет.

Станом на 12:30 22 травня в Хмельницькій області зареєстровано 328 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 88 одужало, 9 летальних випадків.

Нагадаємо, що постанова Кабміну від 20 травня передбачає, що у регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться служба.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Антихрист!!!
  Ще не довго вам залишилось!
  Що ж ти за людина,все позакривав,і вважаєш що воно само пройде?
  Які ти міри приймаєш покидьку,яке обладнання закуповуєш,яку допомогу безробітним надав?
  Ти прохфесор недороблений!
  Дай змогу Симчишину приймати рішення на місці,що ж ти за наволоч садочки не даєш запустити,в той час як уряд дав добро!!!!

 2. Закрити всі московські церкви

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.