Хмельницька область не готова перейти до другого етапу виходу з карантину – МОЗ

За даними Міністерства охорони здоров’я, перейти на другий етап виходу з карантину не можуть 11 областей, серед них: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, а також Київ та Київська область.

Фото НГП

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, як визначався один з показників для виходу з карантину.  Зокрема під час брифінгу 22 травня глава МОЗ розповів про показник інцидентності, який наразі повинен становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.

“Показник інцидентності – це показник, який розраховується як кількість інфікованих за останні сім днів на сто тисяч населення.  Наприклад, у Чернівецькій області такий показник сягає 36. Коли ми визначали кількісну ознаку цього показника, то брали за основу показник 11 травня –  коли запроваджувався перший етап пом’якшення карантину. Потім зробили коефіцієнт міцності – здатність нащої системи охорони здоров’я надавати відповідну допомогу, завантаженість ліжок. Таким чином вийшли на показник 12 – він достатньо адекватний, зрозумілий і відповідає тій стратегії стримування, яку обрала Україна”, – пояснив міністр.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

  1. і що це означає?

  2. Це означає дебелізм повний !

  3. вчора в ОДА на брифінгу сказали інше, сьогодні уже так

  4. В ОДА повинні працювати професіонали

  5. А Тернопиль и Франковск? Там тифозников полным полно.

  6. Не готові, бо не роблять тестів. В обласній адміністрації голова не знає, що треба робити тести. Йому мама не дозволяє робити тести, а він без мамки не може.

  7. Хворих більше, все правильно. Треба поступово все робити.

  8. Нафіга тоді ви ці брифінги проводите? А потім слово з ділом не співпадає !Ола як не вміла так і не навчитись,інша ситуація в місті,сказали ,зробили,чіткість прослідковується. Сидять язиками чешуть!

  9. Габінет,залиш місто в спокої,там є обраний народом мер,який знає як керувати містом,він доказав це не словом,а ділом,а ти недолугий ще надто зелений,що б приймати рішення стосовно міста.Залиш місто в спокої і дай професіоналам ним керувати!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.