“Давайте далі будемо брехати хмельничанам”. Суд оштрафував жінку за коментар у Facebook

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною жінку за поширення неправдивих чуток у соціальній мережі і призначив штраф 170 грн.

Про це свідчить постанова суду від 14 травня.

За матеріалами справи 29 березня о 22 год. 29 хв. у групі “Життя та новини Хмельниччини” у Facebook жінка прокоментувала інформацію, що містило відеозвернення головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксани Піддубної.

“Шановна головна лікарка інфекційної лікарні, пішов відтік інформації, бо наше місто як село, не 2 випадки, а 6, і припиніть це, далі, що? В нашій лікарні 5 апаратів ШВЛ. Давайте далі будемо брехати хмельничанам!?!», – сказано у коментарі в соцмережі.

Суд дійшов висновків, що інформація у вказаному коментарі не відповідала дійсності, оскільки, згідно з офіційними даними (сайту Міністерства охорони здоров`я moz.gov.ua та сайту Хмельницької міської ради khm.gov.ua), на момент написання  коментаря на території Хмельницької області було підтверджених 2 випадки коронавірусу COVID-19 та 1 підозра на коронавірус.

Також не відповідають дійсності відомості про кількість апаратів штучної вентиляції легенів, які знаходяться в робочому стані в розпорядженні Хмельницької міської інфекційної лікарні (на момент написання коментаря було 8 ШВЛ).

Загалом, вина особи підтверджується відомостями із протоколу про адміністративне правопорушення, актом огляду інтернет-сторінки, довідкою директора КП «Хмельницька інфекційна лікарня» щодо кількості хворих на COVID-19 станом на 29 березня 2020 року.

В судове засідання жінка не з`явилася, хоча про час та місце розгляду справи повідомлялася належним чином. Причина неявки суду не відома.

Окрім штрафу 170 грн, порушниця має сплатити 420,4 грн судового збору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. А директора „Новатора” за поширення неправдивої інформації про начебто виготовлення підприємством апаратів ШВЛ по всіх новинних мікрохвильовках і прасках теж оштрафували? Чи в нашої правопохоронної системи руки дістають лише до усіляких домогосподарок та пенсів?

    https://youtu.be/WUSfRcB6K5I?t=1175

    • Я тілки тим займаюсь, що критикую бо безграмотний бовдур, пишу тупі коментарі, даю дибільні ссилки в інтернеті, ну що скажеш дибіл…

  2. А хіба у нас за таке карають? От якби до всіх хто збрехав так ставились, бо з правдою в нас якийсь напряг 🙂

  3. А в адміністрації нам правду говорять? Міністр не задоволений роботою голови,скоро будуть зміни,з такого все і починалось. От біда,опять повертатись лекції читати(кажуть пісно викладав,не цікаво) Чекаємо…

  4. Та він взагалі далекий від управління областю.
    Порівняно з цим КАБІНЕТОМ, Прус академіком був,Ядуха,цього керовніка навіть в прислугу собі в будинок не взяв би.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.