Адаптивний карантин: з 22 травня на Хмельниччині відновлюється рух автобусів

З 22 травня на Хмельниччині відновлюється рух автобусів у міському, приміському внутрішньообласному сполученні.

Про це сьогодні повідомив перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш на брифінгу.

За його словами, пом’якшення карантинного режиму в кожній області регулюється не лише урядовою постановою, а й епідеміологічними показниками, запровадженими МОЗ. Зокрема, це кількість нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу за 7 останніх днів (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількість тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненість ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях.

“За першим критерієм у Хмельницькій області виходить 65 хворих на COVID-19 при допустимій нормі не більше 150 осіб. За другим виходить 1330 ПЛР-досліджень. За третім – завантаженість лікарень становить 10%. Зазначені показники переглядатимуться щотижня і за їхніми результатами вирішуватиметься вжиття або не вжиття додаткових обмежувальних заходів”, – пояснив високопосадовець.

Окрім відновлення автобусного сполучення, з 22 травня у Хмельницькій області дозволяється проведення спортивних заходів до 50 учасників без глядачів; релігійних заходів; відкриття готелів (без ресторанів). А з 25 травня відкриються дитячі садочки.

“Що стосується міжобласного автобусного сполучення, того його поки не буде. На сьогодні в нашій області маємо кращу ситуацію із COVID-19, ніж в сусідніх областях. Тому, на мою думку, запускати транспорт нелогічно”, – зауважив Примуш.

Перший заступник голови ОДА додав: автобуси працюватимуть не у звичному режимі, а з обмеженням перевезення кількості пасажирів. За дотриманням санітарно-епідеміологічних норм слідкуватимуть працівники Укртрансбезпеки і поліцейські.

Разом з тим міський голова Нетішина Олександр Супрунюк повідомив, що в місті не будуть відкриватись садочки, як мінімум, до початку червня. Також автобусне сполучення в Нетішині та з іншими населеними пунктами відновлюватись не буде до покращення епідеміологічної ситуації в місті (наразі в місті зафіксовано 60 хворих на COVID-19).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. щось не відновили

  2. Готовимся к вспышке! скоро привезут любители покататься в автобусах.

    • Абгаша, а ты на воздушном шарике будешь летать, как комарики у К.Чуковского (помнишь)?

  3. На рахунок таких нічим не підтверджених сподівань мій свекор казав : “Лоша ще в задниці,а коваль з підковою бігає”. Постанови вчора ще в очі ніхто не бачив,але наобіцяли золоті гори.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.