На Хмельниччині Гереги купили агропідприємство у братів Буряків

Група компаній «Епіцентр К» успішно завершила угоду з придбання частки активів «Сварог Вест Груп» у Хмельницькій області, придбавши корпоративні права ТОВ «Хмельницьк-Агро», яке належало братам Олександру та Сергію Бурякам.

Про це повідомляє AgroTimes з посиланням на пресслужбу компанії.

У результаті приєднання нових активів загальна площа земель, що перебувають в обробітку сільськогосподарських підприємств «Епіцентр Агро», збільшилася майже на 40% – до 160 тис. га, а обсяги посівних площ на території Хмельницької області в структурі агрохолдингу досягли 45%.

За словами керівника аграрного напрямку «Епіцентр К» Василя Мороза, найближчим часом агрохолдинг зосередиться на інтеграції нових активів в єдину систему сільськогосподарського виробництва «Епіцентр Агро» та продовжить працювати над покращенням операційної ефективності.

До складу підприємств придбаного товариства належить потужний рослинницький напрямок, насіннєвий завод, тваринництво та зерносховища, подальшим розвитком яких планує займатися «Епіцентр Агро», аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К». Одним із пріоритетних завдань агрохолдингу є збільшення обсягів експорту вирощуваного зерна та подальша розбудова елеваторного господарства, зокрема, на Хмельниччині.

«У наступному маркетинговому році завдяки активній розбудові елеваторної інфраструктури на Хмельниччині, що здійснюється паралельно зі збільшенням земельного банку, експорт зерна власного врожаю може вирости на 40-50% – до 1-1,1 млн тонн», – прогнозує заступник керівника «Епіцентр Агро» з елеваторного напрямку «Епіцентр К», керівник відділу трейдингу Світлана Нікітюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Гереги скоро скуплять всю область, тоді будемо батраками в цого магната. Лабазюк певно локті кусає.

 2. Олександр Володимирович – успішний політик і бізнесмен. От його і треба висувати кандидатом в Президенти України на наступну каденцію.

 3. Герега,молодчага!!!
  Людина,яка сама себе зробила з нуля,і нєхєр тут заздрити.
  Хмельницька область за Герегу!!!

 4. Канєшно молодець, раби одобряють. Якби можна було собі ще й батраків купувати – він би купив. Хоча навіщо? Він збагачується за рахунок людей, а вони йому і так кричать – молодець, батько рідний, в президенти його.

 5. А Герезі всьо мало і мало. Коли вже нагребе собі достатньо і заспокоїться? Поки не скупить за безцінь людську землю по області? Він простих людей за дурнів має, а вони ще хочуть його в президенти!

  • А чому б йому не вважати дурнів за дурнів? З масками прокатило — і з президентством прокатить, дурні з радістю оберуть, обирали й гірших. Якщо Україна до того часу встоїть звичайно, інакше доведеться задовольнятись губернаторством федерального округу.

 6. Розширює свою географію! Ще один район забере!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.