“Кіборга” з Славути, якого вважали зниклим безвісти, було вбито – результати ДНК-експертизи

Смерть солдата 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Сергія Тимощука, 1995 року народження (родом із Славути – НГП) вдалося підтвердити за результатами ДНК-експертизи.

Таке повідомлення 18 травня розмістив виконавчий комітет Славутської міської ради.

Його було вбито 31 серпня 2014 року в бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт.

Раніше Сергія Тимощука вважали зниклим безвісти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Який молодий!

  2. Такий молодий, такий сміливий. Справжній чоловік, захисник. Людина праведної справи. Дякуємо батькам! Велика втрата, щирі спвчуття. Він Герой, назажди залишиться в історії України. Такими чоловіками сильне справжнє життя, на таких тримається чесний, чистий, справедливий світ. Легше жити, коли знаєш, що народжуються такі Люди.

  3. Якщо він загинув “в бою з російськими окупантами”, то чому ж належним чином не було проголошено Росії війну. А то виходить АТО, як то: “сіли срати, а штани забули зняти”.
    Для “тих, хто на бронепоїзді”: Війну та / або військовий стан офіційно, визначеним Конституцією України та іншим чинним законодавством порядком оголошено не було. Тому Збройні Сили України не мали і не мають право брати участь у військових діях (застосовувати силу і зброю), як в межах (кордонах) України, так і поза її межами. Тобто ті, хто брав / бере участь у цих діях, скоюють військовий злочин, злочин проти людства. А таких … я не тільки не жалію, а навіть …

  4. Герой! Слава Герою!

  5. Вася правду не забанить. Ты валенок тупой.

  6. А краще насери на мене бо я мурло

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.