У ще двох медпрацівниць перинатального центру Кам’янця-Подільського виявлено COVID-19

У ще двох медпрацівниць перинатального центру Кам’янця-Подільського виявлено COVID-19.

Про це у “Фейсбуці” написав міський голова Михайло Сімашкевич.

“Мушу повідомити про ще два підтверджених випадки коронавірусу в нашому місті. Його виявлено у двох медпрацівниць перинатального центру, які контактували з хворою на COVID-19 колегою. Їхній стан – середньої важкості”, – зазначив він.

Крім цього, відповідно до рішення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації і заступника мера Василя Сукача, з 17 травня відділення патології вагітних перинатального центру перепрофільовано в ізолятор, куди поміщені пацієнти та медпрацівники відділення до отримання результатів досліджень ПЛР-методом на COVID-19. Хворих та породіль буде приймати Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня.

Також з’ясовано коло контактних осіб, зокрема, в Кам’янець-Подільському перинатальному центрі – 36 пацієнтів та 30 медиків, в яких відібрано аналізи.

Станом на 20:30 18 травня в Хмельницькій області зареєстровано 269 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 72 одужало, 9 летальних випадків.

Нагадаємо, що 16 травня стало відомо, що у молодшої сестри перинатального центру Кам’янця-Подільського виявлено COVID-19.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.