17 хворих за добу. Статистика на COVID-19 у Хмельницькій області зростає

У Хмельницькій області станом на 8 ранку 15 травня зареєстровано 235 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 57 одужало, 9 летальних випадків.

Як повідомляє пресслужба ОДА, лише за ніч виявлено 5 нових випадків хвороби: 1 – у Хмельницькому (госпіталізований з пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні), 1 у Кам‘янець-Подільському районі (контактний), 3 – у Нетішині (2 контактних, лікуються амбулаторно та 1 контактний, госпіталізований з пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні).

Крім цього, на 20:00 ОДА повідомляла про виявлених ще 9 випадків хвороби: 3 – у Кам‘янець-Подільському районі (контактні, лікуються амбулаторно), 1 – у Дунаєвецькому районі (контактний, лікується амбулаторно), 1 – у Славутському районі (госпіталізований з пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні), 3 – у Старокостянтинові, (2 контактних, лікуються амбулаторно, 1 – госпіталізований з пневмонією до Хмельницької інфекційної лікарні) та 1 – у Старкостянтинівському районі (лікується амбулаторно).

Ще три випадки протягом доби були виявлені на Кам’янеччині: 1 – в районі, 2 – в місті. Всі з числа контактних осіб, лікуються амбулаторно.

Загалом, протягом доби додалося 17 хворих на COVID-19 (у попередню добу було 9 осіб).

У розрізі міст та районів:

м. Нетішин — 60 (1 одужала, 1 летальний);

Чемеровецький район – 30 (22 одужало, 1 летальний);

м. Хмельницький – 22 (15 одужало, 1 летальний);

Красилівський район – 21 (1 одужала);

Кам’янець-Подільський район – 21 (1 одужала, 1 летальний);

м. Кам’янець-Подільський – 14 (1 одужав);

м. Шепетівка – 11 (7 одужало, 2 летальних);

Старосинявський район — 10 (1 летальний);

Білогірський район – 10;

Городоцький район – 7 (3 одужало);

Дунаєвецький район – 8;

Летичівський район – 5 (3 одужало, 1 летальний);

м. Старокостянтинів — 6;

Старокостянтинівський район – 1;

Деражнянський район – 2;

Хмельницький район – 2 (1 одужав, 1 летальний);

Волочиський район – 1 (1 одужала);

м. Славута -1 (1 одужав);

Славутський район – 2;

Ізяславський район — 1.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Офіційно в області 209, а тут 235. Хто бреше ???

  • Та ніхто не бреше. Для чого брехати? Що це дасть, крім негативу? На сайті МОЗ показники збирають довше, країна не мала. На місці інформація подається швидше, все логічно. Якби було навпаки, то були б питання. А так все правильно. Хворіти не треба, берегтись потрібно, дешевше для всіх.

   • Ну да в МОЗ или почтовые голуби летят или вуйко на бричке скачет. Интернета же нет в этой стране. Поэтому и трохи долго.

    • До чого тут спосіб доставки інформації? Її треба елементарно опрацювати. Але якщо людина всім і завжди незадоволена, вона аргументів не чує, у неї завжди склянка напівпорожня.

     • Ага, а обрабатывают информацию со счётами и амбарной книгой. Ни калькуляторов ни компьютеров.

 2. У Білогірському ройоні просто роблять статистику! У с.Миклаші 2 травня визначили 2 безсимптомних хворих на корона вірус, які начебто були на похороні 23 квітня в Тернопільській області. Люди здорові, ніхто не скаржився на самопочуття, але їм приписали корона вірус. З 10 контактних у 5 знову признаюсь безсимптомний коронавірус. Така страшна хвороба, як нам розказують по телебаченню, а тут усі безсимптомні.Сьогодні знову приїхала бригада до контактних осіб 30 чоловік, в яких також проявів хвороби немає. Деякі люди почали виявляти незадоволення тим де беруться ті списки контактних осіб, тому що ніхто з хворих їх не подавав. Чому представники санепідемстанції і поліції не показують документів, які посвідчують їхні особи. На що представники так званої поліції почали погрожувати. А в кінці словесної перепалки заявили, що вони вже достатньо набрали матеріалів, щоб оголосити закриття села на в’їзд і виїзд. Це вже говорить про те, що вони без лабораторних результатів мають вказівку на кількість хворих. Запитання до керівника адміністрації Білогірського району Загоруйка, кому це вигідно і для чого це все? Вам потрібен бунт? Так жеж не може бути, щоб усі хворі були безсимптомними! Чи вам потрібно без ризику грошики відмити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.