Борець Грицай з Шепетівки записав друге відеозвернення до Усика

Український боєць вільного стилю Богдан Грицай, який раніше викликав Усика на бій, записав друге відеозвернення до боксера Олександра Усика.

Майже 15-хвилинний ролик з’явився 13 травня на YouTube.

У ролику борець впевнено заявляє, що напевно Усик “засвоїв попередній урок“, який він підніс йому в попередньому відео. У новому ролику він повідомив, що вже найняв адвокатів, щоб ті контактували з юристами Усика. Але при цьому додав, що переговорами представників справа не закінчиться, і бій без правил між ним і Усиком всеодно відбудеться.

Він також звинуватив Усика в тому, що той нібито намагається в’їхати в українську політику “на горбу боксерських досягнень”, а його “господарі” намагаються побудувати в Україні “русскій мір, який не сумісний з демократією”.

Завершується звернення закликом до Усика довести, що він справжній українець – Олександр, а не Александр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Я твердолобий Богданчик з мяста Шапіто вирішив влупитись в стіну своєю твердолобою головою. Розбігся що сили і трась лобом об стіну, лоб тріснув а стіна стоїть. Чому стіна стоїть а лоб тріснув ?

  • Я ТВЕРДОЛОБИЙ ОПУЩЕНИЙ ПІВЕНЬ ЩО ЛЮБИТЬ ПИСАТИ НА САЙТІ ВСЯКУ ФІГНЮ ТА ШКРОБАТИ СВОГО ТВЕРДОГО ЛОБА. СЬОГОДНІ ЗВЯЗАВСЯ З КУРАТОРОМ КАЖЕ “МАЛАДЄЦ ХАХОЛ, ДАВОЛЄН ТАБОЙ”. НА РАДОЩАХ Я ЗАКУКУРІКАВ.

 2. Трохи нерозумний.

 3. Його вже не вилікувати. Але президентом України він стати може. Козаченьки здатні пробити і таке дно.
  І Усик майже такий же по розумовим здібностям, хоча боксер добрий.

  • Усик навіть в географії рідного краю не орієнтується, раз не може відповісти на елементарне питання, ще й з власною національною ідентифікацією в нього якась шизофренія. Постійно плутається в своїх же показаннях, це ж взагалі дно. Грицай же навіть в історії щось трохи шурупає, що вже певний рівень. Хоча це звісно не відміняє того що політикою мають займатися професіонали з відповідною освітою, але патріотизм та державницька позиція там теж повинні бути.

   • То є так.

   • Я тоже твердолобий як Грицай і теж розбігся що сили і як бахнув твердим лобом до стіни що весь лоб розсипався в тріски а стіні нічого. Що тепер робити хлопці, як без лоба жити ?

 4. Усіку треба не звертати увагу на шипіння ущербних рогулів, а готуватися до нових перемог во славу України.

 5. Путенко! Це не тебе вигнав Новачок з роботи? Напевне правильно зробив,сиди і не муркочи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.