COVID-19: лише третина медиків Хмельницької інфекційної лікарні може отримати потрійні оклади – Симчишин

72 із 201 медичного працівника Хмельницької інфекційної лікарні можуть отримати потрійні оклади, які анонсувала держава у рамках боротьби з коронавірусною інфекцією.

“Така доплата є несправедливою. Бо і медики, і господарські працівники інфекційної лікарні – усі вони в одному човні”, – наголосив мер Олександр Симчишин на сьогоднішній скайп-конференції зі ЗМІ.

“Національна служба здоров’я України вимагає розраховувати так звані робочі групи, виходячи з кількості анастазіологів. Однак, до прикладу, кардіолог до цієї робочої групи не входить. При цьому він щотижня працює з пацієнтами, хворими на COVID-19. Також доплат не отримують старші медичні сестри, начмед і господарська частина інфекційної лікарні. Ми вважаємо це неправильним, а тому готуємо відповідні листи”, – додав міський голова.

Як відомо, з 1 квітня зарплата медиків закладена у так званий тариф COVID-19: туди входить вартість лікування і потрійна зарплата. Це прописано окремою постановою Кабміну від 24 квітня.

6 травня міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевнив: медичним працівникам, які працюють над подоланням коронавірусу, мають найближчими днями виплатити 300% заробітної плати за березень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Только младшему персоналу дать деньги. Доктора себе давно заработали и не надо их делать героев в борьбе с инфекцией.

    • Що можуть заробити лікарі інфекційноі лікарні? Це не роддом, не хірургія, не стоматологія. Тут нічого не заробиш. На гепатиті, коронавірусу, бутулізмах і менінгітах.

  2. Принаймі правду мер говорить,не те що голова Ода зі своєю недолугою командою. Піняться,а толку мало. Вам до Симчишина як до неба рачки,ви не стратеги,ви незрозуміло хто ,скоро вас не буде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.