У Старокостянтинові чоловік, у якого діагностували COVID-19, прийшов з температурою на роботу

Старокостянтинівець, у якого в результаті ПЛР-дослідження підтвердили COVID-19, порушив карантинні вимоги  і, маючи температуру, перебуваючи на лікарняному, прийшов на виробництво, повідомляє видання Старкон сіті.

Туди вже виїхали фахівці, аби виявити контактних хворих, взяти проби. Рятувальники проводять дезінфекцію приміщень.

Про це на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації розповів міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

«Через безвідповідальні вчинки одних страждають інші. Спочатку до хворої, у якої підтвердили коронавірус, приїхали діти з Чернівців, які заразили батьків, потім батьки поїхали у село на проводи, а чоловік ще пішов з температурою на роботу» – розповів міський голова.

Разом з тим він повідомив, що місто підтримує карантинні пом’якшення, введені урядом, але відповідальність лягає на плечі підприємців.

«Вчора  я відвідав один магазин – продавці без масок, без рукавиць. Яке ви маєте моральне право обслуговувати людей, порушуючи закон? Та й самі старокостянтинівці не думають про наслідки, порушують карантин, перебувають у громадських місцях без масок, не дотримуючись дистанції» – наголосив Микола Мельничук.

Міський голова закликав працівників поліції приймати кардинальні міри до жителів міста, які ходять без масок та ігнорують карантинні вимоги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Дуже відповідальний цей працівник. Мабуть хтів допомогти колективу, бо без нього не обійдуться.

  2. Люди безвідповідальні. Вони не думають не тільки про інших, але навіть про себе і своїх рідних. Всі надіються на ”авось”.

  3. ТВЕРДОЛОБІСТЬ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗВИЧАЙНЕ ЯВИЩЕ !

    • Я ДОВІВ ЦЕ СВОЇМ ТВЕРДОЛОБИМ ПРИКЛАДОМ ! МІЙ КУРАТОР ПЕРЕСТАВ ПЛАТИТИ ЗА КОМЕНТАРІ ТОМУ СЬОГОДНІ ЙДУ В ЦЕРКВУ УПЦ МП А ЗАВТРА НА РОБОТУ ЧИСТИТИ УНІТАЗИ !

  4. То нормально. Хохли все роблять назло один одному. Тому як і нема іноземного начальника над ними, то все поступово йде до Руїни.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.