Послаблення карантину: з 12 травня на вулиці Хмельницького виїдуть 134 маршрутки (Перелік)

З 12 травня у Хмельницькому відновлюються пасажирські перевезення на автобусних маршрутах, але з суттєвими обмеженнями.

Фото Віталія Тараненка

Відповідне рішення ухвалив керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня на території міста, заступник мера Володимир Гончарук у п’ятницю.

Користуватися маршрутками на час загальноукраїнського карантину дозволено за наявності службових посвідчень та проїзних документів, виготовлених управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради для конкретних категорій працівників:

  • закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл;
  • сфери оборони, правопорядку, цивільного захисту та житлово-комунального господарства міста;
  • осіб, які виявили бажання бути донорами крові.

Графік руху маршрутних таксі: з понеділка до п’ятниці (будні дні) – до 21 год. 00 хв., субота та неділя (вихідні дні, включаючи святкові) – до 20 год. 00 хв. Проїзд відбуватиметься в межах кількості місць для сидіння, а також за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. тобто іншим, без аусвайса, неможна їздити?

  2. Тобто дистанції дотримуватися вже немає потреби? Лихо скінчилося?! Розумне рішення…..

  3. Ага по пропусках, буде така ж ситуація як і в тролейбусах , пускають всіх

  4. Їм все одно на ті пропустки, їдуть всі кому треба, так як і раніше їздили, я взагалі не розумію навіщо мені видали той пропуск і де ним користуватись. В салон набирають і сидячих і стоячих. Ніби і немає карантину!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.