У 2020 році COVID-19 “з’їсть” близько 40 млн грн доходів обласного бюджету

За оцінкою департаменту фінансів Хмельницької облдержадміністрації, надходження до обласного бюджету на 2020 рік від податків, зборів, обов’язкових платежів в цілому зменшаться на 38 млн 72 тис. грн або на 3,4% порівняно до затвердженого варіанту бюджету.

Про це сказано у рішенні позачергової сесії облради, що стосується змін до обласного бюджету.

Зокрема, прогнозується недоотримання податку на доходи фізичних осіб – на 35 млн грн або на 3,5% (через уповільнення зростання заробітних плат).

При цьому передбачено, що фонд оплати праці у бюджетній сфері не буде змінюватись, проте очікується зменшення фонду оплати праці по решті працівниках – на 8,6%.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич зауважив, що нещодавно Кабінет Міністрів України переглянув макропрогноз економічного та соціального розвитку України на 2020 рік. У цьому прогнозі враховано вплив на макроекономічну ситуацію суттєвих змін у зовнішньому та внутрішньому середовищі внаслідок запровадження санітарно-епідеміологічних заходів. У разі відхилення оцінки основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України від прогнозу, врахованого під час затвердженнядержавного бюджету на відповідний бюджетний період, вносяться зміни і до місцевих бюджетів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.