Суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальну справу проти Новачка

Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав уповноважених осіб хмельницького відділу поліції внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення за фактами можливого вчинення злочинів начальником управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василем Новачком та його працівниками.

Про це свідчить ухвала суду від 4 травня.

До суду звернувся скаржник, який пояснив, що 19 березня він подав до хмельницької поліції заяву про вчинення начальником і працівниками УЖКГ Хмельницької міської ради злочинів, які передбачені ст.366358384 КК України (підроблення офіційних документів, введення в оману суду під час розгляду адміністративної справи).

Т.в.о. начальника Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області листом від 16 квітня повідомив, що за результатами проведеної перевірки обставин, які б вказували на вчинення кримінального правопорушення, не виявлено, у зв`язку з чим, підстави для внесення відомостей до ЄРДР відсутні.

Натомість суд зіслався на ч.1 ст.214 КПК України, відповідно до якої слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 години після подання заяви, повідомлення про вчинення кримінального правопорушення зобов’язаний внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування.

До ЄРДР, зокрема, має бути внесено короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, наведених потерпілим, заявником чи виявлені з іншого джерела (п.4 ч.5 ст.214 КПК України). Однак вказані вимоги закону не були дотримані уповноваженою особою хмельницького відділу поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 30

 1. Беріть цього ублюдка вже за сраку. Витрясіть в нього все про шоблу Картавого.

 2. Та невже рагуля деражнянського Васьо Дурачка таки взьо???)))

  • Не, походу наші місцеві мусора, та прокурорські мають бізнес з шантрапою. Тому вони не ” бачать” нічого. Суд!!! Суд тільки забовязав їх робити свою роботу, та порушити проти слизняка справу.

 3. Поліціянти в черговий раз лоханулись. А хто начальник цих лохів ???

 4. Какое подразделение в городской власти не возьмёшь- везде миллионные хищения, криминал, хамство и невежество!Каков поп, такой и приход.Надеемся и старосинявского урку увидеть на скамье подсудимых!

  • Всю цю пошесть разом з жополизами, посіпаками та іншою блядотою треба наказати.

 5. Отакої!
  Тепер може дійде, що значить бути в команді Си.
  Сонцесяйний вас для того збирав, щоб ви відповідальність несли за його діяння.
  Не всім же збагачуватися, комусь і відповідати треба.

 6. Народ, дайте задню передачу. Заявник проти Новачка – Путін. Путіна вигнали з роботи, він тепер через суд відкрив на Новачка провадження, що його вигнали незаконно. З того нічого не буде.

  • А шо такое. Путін скрисив на чомусь. Не поділився з якогось тендеру? Ай яй яй.

 7. По стилю писанини коментаторів зразу зрозуміло чиїх рук «чернуха», які ж ви йолопи.

 8. Стукан згинь жополизе. Гівнюк який дає своїм браттям українцям кредити під сотні відсотків річних може бути тільки жополизом у рогулів, та гнид.

 9. Недомерок мог бы спокойно взять фамилию Гитлер или Сталин,что не актуально? Я всякое встречал,но такое впервые. Дебилы! У нас война! Смени фамилию! Активисты должны приложить максимум усилий для разоблачения этого типа,иначе и не скажешь. Позор!

  • Для особливо обдарованих та “тих, хто на бронепоїзді”: Війну та / або військовий стан офіційно, відповідним до чинного законодавства України чином, не оголошено. Ця “війна” зі сторони України, пробачте, усе рівно, як: “сів срати, а штани не зняв”. Тому Збройні Сили України не мають право брати участь у військових діях (застосовувати силу і зброю), як в межах (кордонах) України, так і поза її межами. Тобто ті, хто бере участь у цих діях, скоюють військовий злочин, злочин проти людства.

 10. Як приймали це прізвище на роботу-тішились, СРАКОЛИЗИ,
  Не за течією пішов бач як оскалюються.
  ВСТАВТЕ цю всю пошесть та сраколизів,Ви ж багато чого знаєте.
  Перш чим звільняти, “КОРОНОвірус треба було полікувати”
  Що хвоста піджали, а де ж оди про “сонцесяйного”.

 11. Старий-Новий….

 12. Скоро Бурлик в гости к Путину придет с кувалдой

 13. Вольодька захотів шкандалю! З нього такий робітник як ніхто не знає. Йому все пофігу ,де він тіко не робив. Не може втриматися довго на одному місці,щось заважає . Швидше за все,жага влади. Метр двадцять ,а туда мітить. Вольодя схаменися,будь мужиком і не скигли,не пиши,тоді може найдеш роботу. А так сиди вдома і вари борщі. Проти шефа свого попер бобер? Сховайся за смітниками і голову помий

  • Даремно цей Путін зв’язався з рогулями. Зараз він по повній взнає усю глибину підлості цих гадів, та сморід з мордяку їх чорноротих посіпак.

 14. Що один,що другий ФУ! Які стрьомні рожі!

 15. Два придурки грають в жмурки.

 16. Путін це вірус адміністрації ! Жінка в Ода розносить його!

 17. Прочитав я все і скажу що той Путін не сповна розуму! І на всіх фото він нервовий,це прослідковується . Але взяти таке прізвище це явно проблеми з мозгами ,Скаржаеці за ним плачуть ! Таких взагалі не потрібно брати на роботу.це зрадники свого коріння. Предки йому не простять,каяття потрібне. Це не він,це воно,мале,страшне,від горшка два вершка. Вистачає все-таки дебілів!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.