Суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальну справу проти Новачка

Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав уповноважених осіб хмельницького відділу поліції внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення за фактами можливого вчинення злочинів начальником управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василем Новачком та його працівниками.

Про це свідчить ухвала суду від 4 травня.

До суду звернувся скаржник, який пояснив, що 19 березня він подав до хмельницької поліції заяву про вчинення начальником і працівниками УЖКГ Хмельницької міської ради злочинів, які передбачені ст.366358384 КК України (підроблення офіційних документів, введення в оману суду під час розгляду адміністративної справи).

Т.в.о. начальника Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області листом від 16 квітня повідомив, що за результатами проведеної перевірки обставин, які б вказували на вчинення кримінального правопорушення, не виявлено, у зв`язку з чим, підстави для внесення відомостей до ЄРДР відсутні.

Натомість суд зіслався на ч.1 ст.214 КПК України, відповідно до якої слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 години після подання заяви, повідомлення про вчинення кримінального правопорушення зобов’язаний внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування.

До ЄРДР, зокрема, має бути внесено короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, наведених потерпілим, заявником чи виявлені з іншого джерела (п.4 ч.5 ст.214 КПК України). Однак вказані вимоги закону не були дотримані уповноваженою особою хмельницького відділу поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 30

  1. Два придурки грають в жмурки.

  2. Путін це вірус адміністрації ! Жінка в Ода розносить його!

  3. Прочитав я все і скажу що той Путін не сповна розуму! І на всіх фото він нервовий,це прослідковується . Але взяти таке прізвище це явно проблеми з мозгами ,Скаржаеці за ним плачуть ! Таких взагалі не потрібно брати на роботу.це зрадники свого коріння. Предки йому не простять,каяття потрібне. Це не він,це воно,мале,страшне,від горшка два вершка. Вистачає все-таки дебілів!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.