Мер Нетішина розпорядився оприлюднювати в соцмережах адреси будинків, під’їзди та поверхи, де є інфіковані на COVID-19

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк розпорядився оприлюднювати в соцмережах адреси будинків, під’їзди та поверхи, де є інфіковані особи на COVID-19.

Про це сьогодні він повідомив у “Фейсбуці”.

“Без прізвищ і адрес. Також на поверсі працівники ЖКО чи ОСББ повинні обов’язково персонально попередити сусідів про наявність хворого та проінструктувати про заходи безпеки. Відповідальний – перший заступник Романюк І.В. Жителів прошу реагувати адекватно. Більшість інфікованих стали невинними жертвами”, – пояснив мер.

При цьому Супрунюк константував, що міська влада не змогла локалізувати сплах COVID-19.

“Причин багато, але основна – нам не надали вчасно даних про прихожан, що відвідували храми на пасху. Самі прихожани не зв’язувались з лікарями, лише коли ставало зле. Вони виявлялись при опрацюванні контактних. Далі вірус поширився в сімейному колі. Більшість контактних членів сімей інфіковані 100%. Далі пішли сусіди, які тісно контактували, мали спільний коридор (відмурований за рахунок поверхового коридору), а серед членів сімей є працівники ХАЕС, підприємств та установ міста. Не всі інфіковані давали правдиву інформацію про контакти та про перебіг хвороби. Гальмує виявлення і затримка на 3-5 днів з тестуванням через завантаженість лабораторії в Хмельницькому. Жодного підтвердженого випадку інфікування через магазини, під‘їзди, ліфти, наразі не виявлено. Тому при дотриманні санітарних вимог інфікування малоймовірно. Опрацьовуємо послаблення карантинних заходів. Викликає занепокоєння стоматологічні та косметичні послуги. Також автобусне сполучення”, – наголосив міський голова.

Загалом, у Нетішині зареєстровано 37 хворих на коронавірусну інфекцію.

Пізніше виконавчий комітет Нетішинської міської ради опублікував адреси, де проживають люди, які захворіли на коронавірус.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Мер з глузду зїхав.

  2. ПІД..Р

  3. Це ж незаконно!

  4. Сьогодні вказали адресу, завтра заставлять відмітки ставити
    Саша поїхав)

  5. З однієї сторони не варто це робити,з другої напевне нічого страшного ,але наш народ дивний,не відомо як будуть реагувати.

  6. Жирдос взагалі шизанувся

  7. Симчишин би такого не зробив. Він кращий мер!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.