«Епіцентр» надав чергову партію засобів індивідуального захисту для потреб Хмельницької області

Хмельницька державна адміністрація отримала чергову допомогу від соціально відповідального бізнесу для спільної боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням по боротьбі з COVID-19.

У межах цієї співпраці «Епіцентр» доставив в Україну літаком «Мрія» гуманітарний вантаж. Першу партію гуманітарної допомоги для боротьби з коронавірусом передали в регіони України.

Так, компанія «Епіцентр К» передала у медзаклади Хмельницької області 100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 1 тис. захисних окулярів.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені між медичними закладами області Департаментом охорони здоров’я.

«Епіцентр» піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Ми провели консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації, щодо необхідності забезпечити засобами захисту наших лікарів. У межах цієї програми, літаком «Мрія» компанія  «Епіцентр» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», – зазначив заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.

До кінця тижня гуманітарну допомогу від компанії «Епіцентр К» отримають усі регіони України.

З початком розповсюдження вірусу, група компаній «Епіцентр» відгукнулась на ініціативу президента та створила оперативний штаб для протидії коронавірусу. На потреби країни в боротьбі з хворобою компанія виділила 150 млн грн.  За цей час «Епіцентр», який за ініціативи президента України взяв кураторство над Хмельницькою областю, надав допомогу 58 медичним закладам та двом соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Можно немного со сверхдоходов и поделиться ради пиара

  2. Добрі справи робляться тихо! А ці дадуть коробочку масок і тризвонять на всіх сайтах і шпальтах газет.

    • Вони робили все тихо. Пок
      Картавий та його посіпаки не почали заповнюватися в соц сетях та ЗМІ як головні рятівниками від вірусу усіх. А також блеяти що інші нічого не роблять.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.