Благодійний фонд Сергія Лабазюка забезпечить майже півтори тисячі пенсіонерів та одиноких людей продуктами

Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» придбав  1 400 продуктових наборів. Їх отримають одинокі люди похилого віку, які мешкають у Волочиському та Хмельницькому районах. Таке рішення прийняли у зв’язку із карантином, зазначають у фонді.

«Люди похилого віку перебувають у групі найбільшого ризику щодо коронавірусу. МОЗ рекомендує пенсіонерам зайвий раз не виходити на вулицю та подбати про своє здоров’я. Ми розуміємо наскільки сьогодні потрібна літнім людям, особливо самотнім, підримка та допомога», – пояснюють у фонді «Ми поруч».

До пакунку увійшли базові продукти харчування: борошно, цукор, крупи, олія та макаронні вироби. 754 набори отримають мешканці Волочиського району, 657 –передадуть у громади Хмельницького району. Помічники нардепа розвозять допомогу до селищних рад, а соціальні працівники рознесуть продукти до будинків своїх підопічних.

Також допомогу від фонду отримали у чотирьох ветеранських організацій міста Хмельницького, які опікуються ветеранами військової служби, воїнами-інтернаціоналістами та пенсіонерами з особливими потребами, що проживають в обласному центрі.

Нагадаємо, що у зв’язку із запровадженням карантину у фонді «Ми поруч» спрямували роботу на допомогу у боротьбі з поширенням коронавірусу.  На початку карантину придбали майже 32 тисячі захисних масок, які безкоштовно роздавали у медичних закладах 188-ого округу. Для центру ПМСД Волочиської ОТГ замовили 12 безконтактних термометрів. Також спрямували 40 тисяч гривень на придбання дезінфікуючих засобів та спеціального захисного одягу для медиків Волочиської ЦРЛ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Да, скоро местные выборы, нужно подкррмить лохторат

  2. На дорогах отобьет втройне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.