Соціальний проект для студентів від компанії Kasta.ua

За багато років діяльності звичайний магазин Kasta.ua перетворився в унікальну торговельну площадку з декількома сотнями тисяч товарів. Тепер свою продукцію можуть продавати виробники і окремі бренди. Сайт побудований за принципом маркетплейса, де кожна сторона отримує найбільш комфортні умови для співпраці. Функціонал розроблявся для максимальної зручності.

Компанія включає в себе кілька розділів, кожен з яких займається конкретним напрямом діяльності. Одна категорія співробітників забезпечує оплату та доставку, інша гарантує цілодобову підтримку користувачів. Kasta.uaце повноцінна система, яка також може стати організатором соціальних проектів. Одним з останніх таких проектів є конкурс, учасником якого може стати кожен студент, а основне завдання полягає в написанні есе на задану тему.

Особливості та суть конкурсу

Завдання конкурсантів – написати есе на задану тему, а саме карантин і криза. Студенти повинні написати свої міркування з цього приводу, зрозуміти чи дійсно криза є таким викликом для України або новою можливістю для реалізації прихованого потенціалу держави.

Завданням конкурсу також є розвиток абстрактного мислення, формування нових і сміливих ідей, а також стимулювання студентів для вирішення завдань в нестандартних ситуаціях. Більш детально ознайомитися з новим проектом можна за посиланням https://kasta-students.com.ua/, де є корисна інформація для конкурсантів і потенційних учасників.

Вимоги до робіт

Організатори встановлюють певні вимоги для кожного есе:

  • мова – російська або українська;
  • обсяг тексту – не більше 5 сторінок Times New Roman, розмір шрифту 12;
  • дотримання загальних правил пунктуації та орфографії;
  • позначення всіх джерел і цитат.

Приймаються будь-які форми міркувань на задану тему, будь-яка актуальна і корисна інформація. Завдання конкурсу не в тому, щоб знайти переможця, а щоб сформувати певну увагу до проблеми, знайти різні погляди на ситуацію, що склалася. До того ж студентам буде чим зайнятися на карантині, а при хорошому збігу обставин вони ще й зароблять гроші.

Ключові вимоги до ВНЗ

На сайтах ВНЗ повинна бути опублікована актуальна інформація щодо конкурсу з активними посиланнями на офіційну сторінку. Додатково це приверне увагу нових учасників, які хочуть спробувати залишить свій слід.

Кожен студент може вибрати собі куратора з викладацького складу. При цьому один викладач може бути куратором одночасно для семи студентів. Отриманий виграш повинен бути розділений 50 на 50 між конкурсантом і викладачем.

Оцінкою робіт буде займатися весь топ-менеджмент Kasta.ua. Це так зване журі, куди будуть потрапляти всі роботи для оцінювання. Команда компанії сподівається, що конкурсанти відповідально підійдуть до виконання завдання і кожен сформує свою думку щодо зазначеної проблеми.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.