У центрі Хмельницького хочуть встановити Стеллу пам’яті героїв

У центрі Хмельницького на майдані Незалежності, 2 планується встановлення пам’ятного знаку – Стеллу пам’яті героїв на честь вшанування подвигу учасників АТО/ООС за незалежність України у XXI столітті.

Портрети загиблих українських воїнів з Хмельниччини на марші Героїв. Фото Василя Камінського

Про це зазначено в обласній програмі заходів щодо вшанування подвигу учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2020-2021 роки, яку планується затвердити на позачерговій сесії облради 8 травня.

Згідно з проєктом документу, обласна влада має оголосити відкритий архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію пам’ятного знаку на честь вшанування подвигу АТО/ООС.

Наступним етапом буде облаштування територія та встановлення самої Стелли пам’яті героїв.

Попердній кошторис на вказалі цілі – 55 тис. грн. Фінансування здійснюватиметься за рахунок обласного бюджету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

  1. А куди дінуть Віру, Надію та Любов ???

  2. Каждая власть приходит и памятники ставит на площади, достали подхалими , один Веру надежду и любовь поставил со всей области деньги собрал и переполовинил, сейчас этик хотят ставить. А елку и концерт провести негде. Вот переворот 2014 года хорошо себя показал.

  3. Бурлыку с кувалдой поставьте

  4. Скiльки можна уже ставити памятники. Якась национальна хвороба. Про живих подумайте

  5. В школах они разжигают в детях патриотизм историями, описывая свой народ лучшим из всех народов и всегда правым; во взрослых разжигают это же чувство зрелищами, торжествами, памятниками, патриотической лживой прессой; главное же, разжигают патриотизм тем, что совершая всякого рода несправедливости и жестокости против других народов, возбуждают в них вражду к своему народу, и потом этой то враждой пользуются для возбуждения вражды и в своем народе.

  6. КОМУ ВІН НАХЕР ПОТРІБЕН ЦЕЙ ПАМЯТНИК. ВЖЕ Є ДВА ПАМЯТНИКИ І НЕМА КОМУ КВІТКИ ЗАНЕСТИ. ЯКБИ БЮДЖЕТНИКІВ НАСИЛЬНО НЕ ВИГАНЯЛИ ТО ВАШІ ПАМЯТНИКИ БУРЯНОМ ПОРОСЛИ. СОТНІ КАЛІК З ВІЙНИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ЯКИМ НЕМАЄ ЗА ЩО ЛІКУВАТИСЬ А ТВЕРДОЛОБІ ПАМЯТНИКИ СТАВЛЯТЬ. ТЬФУУУ, ОТ ДІЙСНО ТВЕРДОЛОБІ !!!!!!!!

  7. Поставте пам’ятник симчишину, який намайданив собі посади у владі.

  8. Хіба що з глини…

  9. Тільки при вході в ОДА!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.