Габінет: внутрішньообласні перевезення на Хмельниччині можуть відновити 11 травня. Стало відомо, як запускатимуть пасажирів

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет наголосив, що з 11 травня уряд має дозвлити внутрішньообласні перевезення за умови, що епідеміологічна ситуація в області відповідатиме певним критеріям.

Фото Віталія Тараненка

“Ми готові до внутрішньообласного запуску, усі перевізники на це чекають”, – заявив очільник краю в інтерв’ю “Чесно”.

“На мій погляд, абсолютно нормальна формула, коли кількість пасажирів буде вдвічі меншою за кількість посадочних місць. Пасажири мають обов’язково бути в захисних масках. До речі, щодо масок ми можемо констатувати, що в нас зменшилася кількість респіраторних захворювань загалом, зокрема й через сезонний грип. Розуміємо, що підвищується температура повітря й у масках некомфортно бути, але вони дають результат. Якщо казати про міський комунальний транспорт, то він не має бути “стоячим”. Не повинні забиті пасажирами автобуси чи тролейбуси їздити містом. Тут є проблема щодо маршруток. Хоча якщо власники транспорту будуть готові возити вдвічі менше пасажирів і якщо це буде рентабельно, то я тільки за”, – наголосив Габінет.

Щодо міжобласного сполучення, то це питання, на думку голови ОДА, не є нагальним. Усе залежитиме від рішення Кабміну, додав він.

Як відомо, з 18 березня в Україні введено заборону залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.