Олег Козачук: «Я ніколи не тримався, не тримаюсь і не буду триматись ні за які посади»

В.о. Генерального директора АТ «Хмельницькобленерго»  Олег Козачук опублікував у Фейсбук пост, у якому пояснив події, які відбувались останнім часом в  АТ «Хмельницькобленерго».

«Я довго мовчав про ситуацію, яка склалася навколо АТ «Хмельницькобленерго» та мене особисто, але сьогодні посадовці Фонду державного майна України (ФДМУ) перейшли всі межі. ФДМУ в тайні, нелегітимним та незаконним складом наглядової ради, як виявилось, ще 28 квітня, коли я був у відпустці, звільнив мене з посади в.о. генерального АТ «Хмельницькобленерго» та призначив нового в.о. генерального директора. Тому я сьогодні після проведення чергових зборів акціонерів провів прес-конференцію та пояснив для ЗМІ та суспільства свою позицію та бачення цієї ситуації. В принципі всі основні юридичні деталі та нюанси описані в прикріпленій статті та озвучені на прес-конференції. А тут я хочу донести до Вас тільки основні свої меседжі:

 1. Я ніколи не тримався, не тримаюсь і не буду триматись ні за які посади. Тому звинувачувати себе в цьому нікому не дозволю. І АТ «Хмельницькобленерго» не виключення, не дивлячись на те, що це моя перша робота після університету, перший досвід (2002-2006 роки на посадах інспектора, начальника дільниці, заступника по енергозбуту Летичівського РЕМ, начальника відділу управління якістю в аппараті управління) і 5 років на керівних посадах і в.о. генерального директора після повернення (2015-2020 роки).
 2. За ці роки я вважаю, і показники це доводять, що колектив досяг найкращих за всю історію компанії показників і результатів. Про всі результати ми вам повідомляли і на сайті і в фейсбуці. Я з гордістю можу сказати, що це найкраща компанія і найкращий колектив серед усіх державних обленерго точно, а можливо і приватних.
 3. Дії чиновників ФДМУ є незаконними і порушують дуже багато норм чинного законодавства. ФДМУ і наглядова рада товариства мають право приймати будь-які ЗАКОННІ РІШЕННЯ. І всі їх ми виконували, виконуємо і будемо виконувати. А от незаконні вибачте не будемо. Тим більше прийняті кулуарно, непрозоро,в інтересах НЕ ДЕРЖАВИ, а певної групи осіб з нажаль наперед відомими результатами . Хочете звільнити – звільняйте, але по ЗАКОНУ. І бажано робіть це відкрито і прозоро. А то погодження нового в.о., підкреслюю В.о, а не генерального директора (щоб обійти прозорий конкурс) кабміну Гончарука на останньому його засіданні відбулось 26 лютого, а ФДМУ вперше мені про це сказав на початку квітня. А який цирк з наглядовою радою і моїм звільненням був потім, детально розписаний. А прийняти незаконне рішення про звільнення і не повідомите мене про це, то це окремий шедевр. До речі, до відома: конкурс на посаду генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» я офіційно виграв ще в 2016 році і в мене є офіційне повідомлення ФДМУ про це . Але то вже інша історія.
 4. Сподіваюсь, що Президент і Прем’єр-міністр вникнуть в цю ситуацію і буде прийняте правильне рішення. Я завжди боровся, борюся і буду боротися за прозорість, відкритість та законність. Я буду відстоювати свою честь і гідність, в тому числі і в судах. І буду це робити публічно, прозоро і виключно в рамках діючого законодавства! Запрошую до цього долучитись і посадовців ФДМУ.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Наша пісня гарна і нова.Скільки можна про те ж саме? Немає більше впливу Порошенко і Кононенко.На все свій час,який вже пройшов.

 2. Звичайно що не боровся,так як не було за що. А тут подарунок долі,який не можна упустити,більше таких мабуть не буде. І не потрібно такі високі гасла.

 3. Дядьку ! На вихід !!!

 4. Морда на фотографії ледь поміщається. Йдіть уже з державної компанії хапуги. Хватить горлати, всім зрозуміло для чого кричите

 5. Заднеприводный Гончарук перед уходом наделал делов.

 6. Так и зачем нам ваши “ганчирки”, идите в “ваш” суд…

 7. В цього в.о. ліве вухо на підказці видно має багато радників.

 8. Жирне мурло дорвалось до корита, а тепер хоче розказувати державі як його звільняти. Пішли нахер картаві жиди – Козачук, Пилипнко, Сторожук. Йдіть в пилюку звідки прийшли

 9. Козачук, розкажи краще скільки грошей у Київ завіз за свою посаду

 10. Як співробітник компанії скажу – нічого позитивного в шалених маштабах при Козачуку не відбулось. Прийшов на готове, зо Шпак залишив і зараз піариться. Подивіться статистику за попередні роки, і вам, шановні відвідувачі, стане ясно, що компанія успішна не завдяки, а всупереч Козачуку. Барига він, а не керівник. Присвоїв собі чужі труди і розказує

 11. Вареник скис???

 12. горстка шахраїв забрали у народа те що побудувала злочинна радянська влада і розказують які вони ефективні. Заставляють підстанції побудовані за людські гроші передавати їм на баланс безкоштовно і за повітря платити при приєднані до мереж. Така ж гівняна структура як і жидооблгаз. Ото зробили бля революцію.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.