З полону бойовиків звільнено двох військових з хмельницької “вісімки”

Офіс президента оприлюднив біографічні деталі 76 українців, звільнених із полону незаконних збройних формувань Донецької та Луганської областей у неділю, 29 грудня.

У цьому списку є двоє військових з Хмельницького. Це – Дєєв Іван Анатолійович, військовослужбовець 8-го окремого полку спеціального призначення. Потрапив у полон 5 лютого 2017 року. Виконував завдання з ведення спеціальної розвідки у визначених районах. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Іванчук Сергій Олександрович, військовослужбовець 8-го окремого полку спеціального призначення, капітан. Виконував завдання з ведення спеціальної розвідки у визначених районах. Потрапив у полон 5 лютого 2017 року. За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, у 2014 році був нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ та ІІ ступенів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. За звільнення цих хлопців я би віддав усіх активістів, що так люблять майданити. Увесь мотлох типу притул, карасів, інших.

    • Ой, мля, ти ще напиши, що сам замість них сів би в тюрму, тільки щоб вони були на свободі!))))

  2. Якщо віддати Пороха, насупленого штунду здавшого Крим, картавого алкаша ексгенпрокурора, ексспікера що не вимовляв половину алфавіту то росіяни повернули би нам усіх бранців.

    • Думка не лише гарна, а й корисна, ці тварини нам точно не потрібні

    • Але кацапи не повернули б тобі ні Криму, ні Донбасу. І, потрібно цих героїв відправити на біржу – адже, на хєра нам армія, не дай Бог потраплять в полон чи загинуть! Краще армію зразу розпустити і віддати кацапам все, що вони хочуть Зате тоді жертв не буде, правда ж? Чуєш, пропагандон ти кацапський, нову методичку отримав, так?)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.