Коли та як передати показники лічильника електричної енергії у грудні

АТ «Хмельницькобленерго» повідомляє, що відповідно до чинного законодавства споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу (постачальнику послуг комерційного обліку) у терміни, передбачені законодавством.

А саме: зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця. Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).

Отже, щоб розрахунок обсягу спожитої електричної енергії відбувся відповідно до поданих Вами показників, їх необхідно подати в проміжку від 27.12.2019 року по 04.01.2020 року.

Механізми подання показників Оператору системи розподілу (постачальнику послуг комерційного обліку) такі:

– за допомогою сервісу «Особистий кабінет споживача електроенергії»;

– шляхом надсилання sms-повідомлення на один із номерів: (067) 850 50 62, (050) 850 50 62;

– зателефонувавши до Кол-центру АТ «Хмельницькобленерго»:

0 800 50 50 62 (безкоштовно),

0 382 75 52 00 (згідно з тарифом міських розмов).

– через особисте звернення до Оператора системи розподілу;

– через особисте звернення до Постачальника універсальних послуг (ТОВ «Хмельницькенергозбут»).

До речі, фахівці сервісних центрів та пунктів АТ «Хмельницькобленерго» та ТОВ «Хмельницькенергозбут» працюватимуть 04.01.2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. > відповідно до чинного законодавства споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника

  А кріпацтво згідно чинного законодавства вже скасували чи споживач замість, приміром поїздки, в новорічні свята мусить сидіти біля лічильника з мискою салату олів’є?

 2. > Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).

  Цікава в лохотронщиків з обленерго ця система підрахунку „комерційного обліку”: вони кілька місяців підряд можуть писати мінімальну норму, а потім втулити 100500 кіловат вище будь-яких норм наче в квартирі до розетки раптом підключили чорну діру. Комерційно! Антимонопольники, ау.

 3. Будь-ласка допоможіть, де в Особистому кабінеті є слово Показники?
  Ми вже все нажимали, ніде немає. Як передати показники в свому кабінеті?
  Бачимо слова Додати договір, фізичні і юридичні особи, але це не те?
  Підкажіть прошу, на газконторі і теплокомуненерго все просто, а от в Хмеленергозбут ну не можемо знайти де опція Показники…………

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.