Петиція про відміну рішення щодо закриття відділення малоінвазивної хірургії міської лікарні набрала необхідну кількість голосів

Петиція про відміну рішення щодо закриття відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні набрала необхідну кількість голосів (станом на 24 грудня петицію підписали 506 осіб з 500 необхідних).

Автор петиції Каракула Оксана Миколаївна зазначає, що співробітники відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні отримали попередження про ліквідацію відділення до 2 лютого 2020р.

«Відділення створено 17 років тому. За ці роки жодних нарікань на роботу відділення не було. Всі вимоги сьогоднішньої реформи були закладені ще під час його відкриття. І це працює. До 800 операцій на рік на 10 ліжках – 3 хірурги.

Це відділення потрібно зміцнювати, а не закривати. Містяни мають право на якісну медицину. Чи маємо працювати на знищення всього хорошого?»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дай Боже щоб здоровий глузд ( якщо він мається ) у влади переміг.
    А то ці йобики ( за Фаріон) абсолютні нелюди з такими рішеннями.

  2. Просто хотять щоб не тільки трьом хірургам платили. Малоінвазивна хірургія закрите товариство в яке нікого не пускають. Нікого ж не виганяють …..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.