Хмельницький обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк завершив службу в ЗСУ

У понеділок 23 грудня 2019 року у Хмельницькому обласному військовому комісаріаті відбулись урочистості з нагоди завершення служби і виходу на пенсію обласного військового комісара Сергія Присяжнюка.

Від імені усього особового складу військкомату, а також районних та міських комісаріатів області заступник військового комісара підполковник Володимир Гучок вручив полковнику Присяжнюку пенсійне посвідчення, а також пам’ятні подарунки, повідомляє пресслужба Хмельницького обласного військового комісаріату.

За бездоганну багатолітню службу на благо краю та Збройних Сил України військовому комісару дякували також представники обласної та міської влади. Зокрема, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, виголошуючи слова вдячності, нагадав про те, що знайомий з Сергієм Олександровичем багато років. Адже вони обоє тривалий час служили в артилерійських підрозділах.

Загалом Сергій Присяжнюк віддав Збройним Силам майже чотири десятиліття. У 1980 році він вступив до Хмельницького вищого командного артилерійського училища. Після його закінчення служив у групі радянських військ у Німеччині. Потім – у Забайкальському військовому окрузі, в місті Кяхта, що на кордоні з Монголією. Навчався у Ленінградській вищій артилерійській академії, яку закінчив у 1992 році. Тоді ж приїхав до Чернівців, де був начальником штабу артилерійського полку. А в 1993 році разом з полком перебрався до Хмельницького.

Після того, як полк був розформований, перейшов служити у військовий комісаріат. Пройшов всі кар’єрні щаблі – від командира взводу до командира полку та обласного воєнкома.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Хороший дядько.

  2. А Байдич?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.