На Хмельниччині домогосподарства витрачають 57% свого бюджету на їжу, 10% – на оплату послуг

Сукупні витрати одного домогосподарства Хмельницької області в середньому за місяць становили 8646 грн (у розрахунку на одну особу – 3287 грн).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області з посиланням на дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у ІІ кварталі 2019 року.

На купівлю продовольчих товарів та харчування поза домом домогосподарства витрачали більше половини свого бюджету – 57%, або 4924 грн; на непродовольчі товари – 20% (1705 грн); на допомогу родичам та іншим особам, будівництво та капремонт, вклади до банків тощо – 13% (1168 грн); на оплату послуг – 10% (849 грн).

Загалом, сукупні ресурси одного домогосподарства в середньому за місяць становили 10498 грн (у розрахунку на одну особу – 3992 грн).

Найбільша питома вага (90%) припадала на грошові доходи, зокрема, 50% становила оплата праці, 18% – пенсії та стипендії, 10% – надходження від підприємницької діяльності та самозайнятості, 5% – доходи від продажу сільськогосподарської продукції, 4% – допомога від родичів та знайомих, 3% – допомоги, пільги та субсидії, надані готівкою.

Негрошові доходи (вартість спожитої продукції, отриманої з особистого підсобного господарства, грошова оцінка допомоги від родичів продовольчими товарами, пільги та субсидії безготівкові на оплату житлово-комунальних послуг, послуг з охорони здоров’я, оплату транспорту, зв’язку тощо) становили 8%, або 846 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Пиз..ть да знайте міру! За комуналку люди сплачують понад 30% доходу. Кожен може порахувати свій дохід та платежі за ком.послуги. І субсидію нараховують не з отриманих грошей на руки, а з нарахованих. Ми усі до того всього платимо ПДВ 20%, до прикладу за газ20% ПДВ, за його траспортівання 20% ПДВ і так з усього тільки що можна та й по декілька разів. У сраній Росії і то ПДВ на дитячі продукти харчування та дитячий одяг 7%. у тій же росії люди віком понад 80 років пенсію отримують понад 35тис.рублів. Накуя Ви пишете людям лапшу??? Хіба, що для тих хто зовсім не думає і не читає.

  2. Це точно. Можна подумати, що якщо внаглу будуть підтасовувати цифри, то людям стане легше жити. Одягніть окуляри, керовніки всрані, і подивіться, що сьогодні пенсіонери купують тільки самі дешеві і необхідні соціальні харчі. Чи може сьогодні пенсіонер, який все життя працював на Державу, і платив податки, чи може він купити собі в супермаркеті все, що захоче? Чи може він собі дозволити новий одяг? Подивіться ідіоти. який розмір мінімальної пенсії, і які рахунки тільки за опалення? А ще потрібно людині і в аптеку зайти. Чому сьогодні люди, які віддали все життя чесно працюючи, повинні жебракувати? І покажіть хоч одне бидло, яке було при владі, чи воно живе так, як той пенсіонер. Ми ж йдемо до Європи!

  3. В нас як в тому анекдоті про лікарню: в хворого температура +40, в палаті +10, а середня по палаті +20

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.