У Симчишина витратять 4 млн грн на капремонт атракціону у центральному парку

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 23 грудня повідомило про намір укласти угоду з ТОВ “Інженерно-будівельна компанія “Гайвей” (Городоцький район) на капітальний ремонт атракціону «Колесо огляду» в парку культури та відпочинку імені Михайла Чекмана у Хмельницькому вартістю 3,95 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Згідно з технічною документацією, підрядник повинен провести підсилення фундаментів, відновити вузли атракціону, улаштувати стартовий майданчик та майданчик для обслуговування, замінити 20 кабінок атракціону, облаштувати кабіну для оператора і огорожу, встановити ілюмінаційне освітлення, відремонтувати силовий механізм.

Конкурентами на торгах виступили ПП “Промтек-Інжиніринг” (Київ) з пропозицією 3,88 млн грн і ТОВ “Шляхбудгруп” (Хмельницький) – 4 млн грн. Однак тендерний комітет відсіяв пропозицію “Промтек-Інжинірингу” через невідповідність вимогам тендерної документації (“не грали” КВЕДи, а також учасник замість того, щоб надати копії договорів з виконання аналогічних робіт, “залив” договори з бетонування монолітної плити гноєсховища і підсилення балок).

ТОВ “Інженерно-будівельна компанія “Гайвей” (Городоцький район) створено у березні 2017 року і належить місцевому мешканцю Давиду Арутюняну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Може краще новий поставити?

 2. Цікаво, скільки КП , що знаходиться в парку, сплачує в бюджет.
  Якщо утримання атракціонів здійснюється за кошти бюджету, то куда йдуть гроші від підприємців парку, від оренди атракціонів депутатом Пєвнєвим?
  Дивним залишається тільки, як це не тернопільським побратимам тендер віддали.

  • В парку тернопільським не світить.Певнев чекає ще одного атракціона за гривню в рік
   . парковка вже є.

 3. І тут армяни гулять.

 4. Нехай управління ЖКГ і міськрада на тому колесі після ремонту і катається, а людям не рекомендую.

  • Тільки ЗА.
   Обкатку має здійснити Гончаручок і Вася Новочок з дружиною- дизайнер парку.

 5. Чудова новина!
  Нарешті оглядове колесо відреставрують і хмельничани,зможуть насолоджуватись неперевершеними краєвидами нашого чудового міста!

 6. Щоб краєвид побачити треба спочатку директору парка повирізати всі дерева та загнати їх щоб якось кінці з кінцями звести тай новачку підсобити на пилораму. та напевно слабо буде бо вже всіх по звільняв, нема кому за кермо трактора сісти хіба що сам

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.