Фасад дитячого садочка у Городку прикрасили графіті з героями улюблених дитячих казок та мультфільмів

Грандіозний проєкт перевтілення Центру розвитку дитини “Казка” у м. Городок у справжню казку завершено.

Тепер вихованців городоцького дитячого садочку «Казка» щоранку зустрічають, а ввечері проводжають додому герої улюблених народних казок та сучасних мультфільмів, які зображені на фасаді будівлі. Яскраві кольори та цікаві сцени добре знайомих історій додають гарного настрою й важко пройти повз будівлі садочку не посміхнувшись.

«Наш садочок найбільший у Городоцькому районі, — розповідає методист дошкільного закладу Олена Ковалевська. – Він нараховує 12 груп, які відвідує понад 300 діток не лише з міста Городка, а й із найближчих сіл. Тепер наш садочок став ще гарнішим завдяки народному депутату України Олександру Герезі. Саме він придумав і профінансував такий оригінальний проєкт. І якщо раніше діти інколи не хотіли йти до садочка, то тепер вони не завжди звідси додому хочуть повертатися — настільки тут гарно і затишно стало».

Враження дітей від нового яскравого фасаду рідного садочку важко передати. Вони довго ходили довкола будівлі та знайомилися зі своїми новими друзями: Колобком, Івасиком Телесиком, Ріпкою, Попелюшкою, Червоною шапочкою, Свинкою Пепа, Щенячим патрулем, Смішариками та багатьма іншими.

Вихователі розповідають, що тепер їм стало легше займатися з дітками. У сонячну погоду вони виходять на двір та проводять заняття на свіжому повітрі — дітям розповідають казки, показуючи на малюнки, які зображені на стінах.

«Ми з дітками гарно проводимо час разом із нашими казковими героями, – розповідає вихователь Аліна Зіняк. – Вони нам дуже допомагають у роботі. Коли ми виходимо на прогулянку і розповідаємо якусь історію, дітям легше її уявити, дивлячись на велике зображення на стіні».

І така казка у садочку не лише ззовні. Усередині приміщення теж розмальоване. Тільки там вже – власними силами колективу: хтось ділився своїми ідеями, хтось мистецькими вміннями. І спільними зусиллями зробили неможливе. Там теж намальовані герої казок, геометричні фігури, цифри… Тож діти часто з одного крила садочка в інший ходять на екскурсії та, йдучи коридорами, здобувають нові знання.

У 2020 році садочок «Казка» відзначатиме своє 40-річчя. Тож працівники навчального закладу радіють, що святкуватимуть це свято у стінах, розмальованих новими барвами. Попередньо, за сприяння Олександра Гереги у дитсадку поміняли покрівлю, зробили ремонт пральні та кухні, закупили обладнання.

Турбота про нове покоління завжди в пріоритеті народного депутата Олександра Гереги та громадської організації “За конкретні справи”. За час діяльності громадської організації проведено капітальні та поточні ремонти багатьох шкіл та дитячих садків Городоцького, Дунаєвецького, Чемеровецького та Дунаєвецького районів. І робота щодо створення комфортних умов для навчання і виховання дітей триває.

Наталія Попович

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.