У Красилівській міській ОТГ знімуть відеоролик про реалізацію бюджету участі – результат публічної консультації

Рада Красилівської міської ОТГ відзніме відеоролик про реалізацію бюджету участі в громаді. Це дозволить наочно популяризувати даний розподіл коштів бюджету громади та заохотить мешканців активно подавати свої ініціативи у наступні роки. Також, буде розглянуто можливість виділення коштів для двох проектів, вартістю до 100 тис. грн. Про це домовилися на публічній консультації з заінтересованими сторонами, яку 16 грудня 2016 року організувала ГО “Центр UA”.

На зустрічі представники місцевої влади, старости, депутати, та громадські ативісти обговорили можливості покращити результати реалізації бюджету участі у Красилівській міській ОТГ. Найбільше уваги приділили питанням залучення громадян та розподілу коштів бюджету участі.

За словами голови Красилівської міської ОТГ Ніли Островської, цього року під час реалізації бюджету участі за 23 проекти проголосувало понад 4000 мешканців. 

“Ми прагнемо залучити якомога більше громадян до розподілу бюджетних коштів. Цей рік був першим рогом для бюджету участі. Вже можна проаналізувати перебіг проекту та подумати над його покращенням”, зазначила вона.

Виконуюча обов’язки старости села Заставки Надія Стасюк запропонувала 60% Бюджету участі виділяти на поліпшення пов’язані з роботою бюджетних установ та організацій, а 40% розподіляти між пропозиціями громадських організацій та ініціативних груп. Це дозволить реалізувати більше проектів від громадських організацій та ініціативних груп.

Начальник сектору економічного розвитку інвестицій та регуляторної діяльності Валерія Лось запропонував дати можливість громадянам реалізувати кілька проектів бюджетом більшим за 50 тис.грн. “У наступних Бюджетах участі можна виділити кошти на проекти до 100 тис.грн. Проте, переможцями у такій категорії можуть бути не більше двох проектів”. Присутні старости, депутати міської ради,  керівники управлінь і відділів та громадські активісти підтримали дану пропозицію.

Активно обговорювалася і шляхи інформування громадян про можливість долучитись до реалізації бюджету участі. Начальник відділу культури Красилівської міської ради Інна Грицюк запропонувала встановити додаткові дошки та розмістити на наявних інформаційних площах громади в місті Красилові з інформацією про Бюджет участі у селах громади. Присутні старости, депутати міської ради, керівники управлінь і відділів, громадські активісти зауважили, що найкраще інформування громадян зробити під час святкування дня громади. Також, учасниками консультації було запропоновано зняти відео про результати реалізації бюджету участі та поширювати це відео серед мешканців громади.

На завершення заходу представник ГО “Центр UA” Олег Черненко наголосив:

“Сподіваюсь, надалі ще більше мешканців Красилівської міської громади долучиться до бюджету участі, адже вони побачать, що це працює”, – наголосив громадський активіст.

За підсумками заходу учасники домовились внести зміни у положення про реалізацію бюджету участі в красилівській міській ОТГ, щодо розподілу коштів та  провести ефективну інформаційну кампанію з популяризації результатів вже реалізованих проектів.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Представник руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.