Фракція “Свободи” у Хмельницькій облраді поповнилася новим депутатом

Директора музею історії міста Хмельницького Галину Барабаш обрано депутатом Хмельницької обласної ради від ВО “Свобода”.

Голова облради Михайло Загородний вручив депутатське посвідчення “свободівці” Галині Барабаш. Скріншот з онлайнтрансляції

Таке рішення сьогодні оголосив голова обласної виборчої комісії Костянтин Раац на черговій сесії ради.

Пані Барабаш зайшла до ради замість ексдепутата Івана Гончара, який у червні достроково склав повноваження.

Нагадаємо, що на місцевих виборах-2015 бібліотекар Галина Барабаш балотувалася до обласної ради у 38 окрузі Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Не така вже й стара як давня

 2. Краще в гавно, ніж в таку партію.

  • Нормальна партія, а програми взагалі супер: “1.1. Провести реальну, а не декларативну люстрацію влади. Ухвалити нову редакцію закону “Про очищення влади”, що передбачатиме заборону обрання та призначення на посади Президента України, народних депутатів України, в органи виконавчої та судової влади та органи місцевого самоврядування осіб, які підпадають під люстрацію.

   1.2. Усунути від влади, оприлюднити списки та притягнути до відповідальності агентів КГБ-ФСБ та інших спецслужб іноземних держав, керівних працівників КПСС, які перебували або перебувають на державній службі в Україні, органах місцевого самоврядування, на виборних посадах.

   1.3. Провести публічні судові процеси та притягнути до кримінальної відповідальності всіх поплічників режиму Януковича, винних у розстрілі Небесної сотні, розв’язуванні війни проти України та розграбуванні держави.

   1.4. Призначати на звільнені після люстрації вакансії на умовах відкритого конкурсу фахівців, відібраних за принципами патріотизму і професіоналізму.

   1.5. Встановити обов’язкову перевірку держслужбовців, кандидатів на виборні посади за допомогою поліграфа (“детектора брехні”) на причетність до корупційних дій, сепаратизму, співпраці з іноземними спецслужбами та на наявність громадянства інших держав.

   1.6. Скасувати недоторканність Президента України, народних депутатів та суддів. Заборонити притягнення до юридичної відповідальності депутатів усіх рівнів лише за їхню політичну позицію, висловлювання і характер голосування в радах та їхніх органах (окрім випадків антиукраїнської та антидержавної діяльності).

   1.7. Забезпечити виборцям право відкликати народних депутатів України, депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету і керівнику відділу внутрішніх справ шляхом місцевого референдуму.

   1.8. Забезпечити дієвий та всезагальний державний та громадський контроль за доходами і видатками державних службовців, службовців органів місцевого самоврядування та членів їхніх сімей. Забезпечити безумовне виконання антикорупційного законодавства і перейти від вибірковості та декларативності до реального притягнення до відповідальності за корупційні правопорушення.

   1.9. Запровадити в кримінальному законодавстві принцип “що вища державна посада ‒ то вищий рівень відповідальності за скоєний злочин”.

   1.10. Заборонити діяльність усіх антиукраїнських політичних партій та громадських організацій. Запровадити кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії. Створити у Кримінальному кодексі України окремий розділ “Злочини проти української нації”. Посилити кримінальну відповідальність за дії та бездіяльність щодо порушення територіальної цілісності і суверенітету держави, за прояви сепаратизму, наругу над державними символами.

   1.11. Запровадити в паспорті та свідоцтві про народження графу “національність”. Визначати національність за свідоцтвом про народження або свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України.

   1.12. Винести на всенародне обговорення проект закону про пропорційне представництво в органах виконавчої влади українців та представників етнічних меншин.

   1.13. Винести на всенародне обговорення проект Конституції, згідно з яким Українська держава є президентською республікою, Президент України є главою держави, безпосередньо очолює уряд і є Верховним Головнокомандувачем.

   1.14. Скоротити термін перебування на посаді Президента України до 4 років не більше двох каденцій поспіль. Обирати Президентом лише громадянина України за народженням, який проживає останні 20 років в Україні, досяг 35-річного віку, вільно володіє і спілкується державною мовою, не був судимий, не був притягнутий до відповідальності за проступки антиукраїнського характеру і не підпадає під норми люстраційного та антикорупційного законодавства.

   1.15. Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками. Обирати депутатами парламенту лише громадян України, які досягли 18 років, вільно володіють і спілкуються державною мовою, є дієздатними та несудимими, не були притягнуті до відповідальності за проступки антиукраїнського характеру і не підпадають під норми люстраційного та антикорупційного законодавства.

   1.16. Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад. Заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії. Передбачити відповідальність власників ЗМІ за приховану політичну рекламу. Проводити передвиборчі дебати у ЗМІ та зобов’язати кандидатів брати у них участь.

   1.17. Зобов’язати кандидатів на всі виборні посади вказувати в офіційних біографіях національну приналежність, усі попередні (від часів совєцької окупації) партійні та державні посади і судимості ‒ не лише непогашені, але й погашені. Передбачити скасування реєстрації кандидатів у депутати за умисне приховування біографічних фактів або позбавляти депутата мандату в судовому порядку, якщо приховування виявиться після виборів.

   1.18. Забезпечити рівну участь у виборчих комісіях представників усіх політичних сил, що беруть участь у виборах. Посилити відповідальність членів виборчих комісій за дії та бездіяльність щодо порушень виборчих прав суб’єктів виборчого процесу.

   1.19. Обмежити термін повноважень Верховної Ради України та місцевих рад до 3 років. Скоротити кількість народних депутатів України до 300.

   1.20. Запровадити дактилоскопічне голосування (за відбитком пальця) з метою забезпечення лише особистої участі народних депутатів у роботі парламенту. Позбавляти мандату за неперсональне голосування. Запровадити кримінальну відповідальність за неперсональне голосування народних депутатів України та депутатів місцевих рад.

   1.21. Передбачити відповідальність народних депутатів України за відсутність без поважних причин під час роботи Верховної Ради України.

   1.22. Заборонити збільшувати розмір заробітної плати та інших матеріальних винагород народним депутатам протягом чинності їхніх повноважень, скасувати необґрунтовані пільги та привілеї для них, а також для інших найвищих посадових осіб держави.

   1.23. Забезпечити ефективне функціювання трирівневої системи судоустрою: місцевий суд, апеляційний суд, Верховний Суд України. Запровадити обрання: місцевих суддів ‒ громадою строком на 5 років, суддів апеляційних судів ‒ з’їздом суддів місцевих судів строком на 7 років, суддів Верховного Суду ‒ з’їздом суддів України строком на 10 років. Скасувати довічне обрання суддів. Запровадити реальну роботу суду присяжних.

   1.24. Дозволити претендувати на посаду судді лише громадянам України, які мають досвід роботи в галузі права не менше ніж 5 років, досягли 30-річного віку, є дієздатними та несудимими, останні 10 років проживають в Україні, вільно володіють і спілкуються державною мовою, відповідають люстраційним вимогам та ніколи не були притягнуті до відповідальності за корупційні правопорушення та злочини проти держави.

   1.25. Забезпечити прозоре і загальнодоступне функціювання Єдиного реєстру судових рішень з метою однакового застосування закону всіма судами держави.

   1.26. Запровадити механізм відшкодування моральних та матеріальних збитків, яких зазнає особа або територіальна громада через неправомірні рішення органів державної влади, місцевого самоврядування чи окремих посадовців, у повному розмірі коштом винуватців. Відшкодовувати збитки за неправосудне рішення коштом судді, що його ухвалив.

   1.27. Зберегти унітарний державний устрій, унеможливити надання будь-якої форми автономії, “спеціального статусу” чи “особливого порядку місцевого самоврядування” для будь-яких територій держави, в тому числі тимчасово окупованих.

   1.28. Провести докорінну адміністративно-територіальну реформу на засадах якнайбільшого наближення адміністративних послуг до населення, добровільності об’єднання громад, їхньої субсидіарності та самодостатності. Замінити успадкований від СССР трирівневий адміністративно-територіальний устрій (область ‒ район ‒ населений пункт) на дворівневий (повіт ‒ територіальна громада).

   1.29. Забезпечити підвищення ролі місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади і органами місцевого самоврядування за принципом формування бюджету “знизу вгору”.

   1.30. Запровадити пропорційну виборчу систему за відкритими списками для депутатів повітових та міських рад, мажоритарну систему ‒ для депутатів сільських та селищних рад. Обирати депутатом місцевої ради лише громадян України, які на день виборів досягли 18 років, вільно володіють і спілкуються державною мовою, є дієздатними, несудимими, не були притягнуті до відповідальності за проступки антиукраїнського характеру, не підпадають під норми люстраційного та антикорупційного законодавства.

   1.31. Ухвалити закон про місцевий референдум. Запровадити практику якнайширшого прямого народовладдя у територіальних громадах ‒ референдуми, плебісцити, загальні збори тощо. Проводити місцеві референдуми з усіх життєво важливих питань громад. Запровадити механізм ветування громадою рішень органів місцевого самоврядування. Законодавчо заборонити проводити місцеві референдуми з будь-яких питань, що виходять за межі повноважень відповідної громади.

   1.32. Забезпечити членам громади право створювати будинкові, вуличні, квартальні комітети та інші органи самоорганізації населення.”

 3. Молодець Гончар, що склав мандат.
  А ось деякі депутати від Свободи, як то Ганна Шпиталюк,з Красилова, яка зараз йде від Слуги народа до ОТГ ні.

 4. Галина Барабаш вже більше 3 років директор музею історії міста Хмельницького

 5. Поки прочитала, то вся зіпріла….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.