На Кам’янеччині жінку, яка брехала про підкуп суду і прокуратури, покарали штрафом

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької оштрафував жінку на 850 грн за заволодіння коштами шляхом обману.

Про це інформує «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 грудня.

У січні-березні 2018 року, у м. Кам`янець-Подільському, обвинувачена заволоділа 16 тис. грн, обіцяючи сприяти у поверненні водійського посвідчення, вилученого за водіння у нетверезому стані. Жінка приводила потерпілого під будівлі місцевої прокуратури та суду і на його очах заходила всередину та через декілька хвилин виходила, створюючи видимість передачі коштів службовим особам. Але насправді наміру передавати будь-кому кошти не мала і не робила цього.

В суді жінка визнала, що брала гроші, однак заперечила, що передавала їх комусь у суді чи прокуратурі. Вона знає заступника керівника місцевої прокуратури, але про потерпілого їй не розповідала і нічого не просила. Крім того, вона навіть не знала, який суддя буде розглядати справу. Це підтверджується тим, що обвинувачена ходила в одне приміщення суду, а справу розглядали в іншому. Пізніше саме від потерпілого жінка почула, що його вже оштрафували на 10 тис. грн і він зрозумів, що його обманули. Чоловік звернувся у правоохоронні органи і останню розмову зі знайомою вже записували і та зізналась в обмані. Жінка пояснювала, що вчинила злочин, оскільки потребувала грошей на лікування пристарілої тяжкохворої матері.

Заступник керівника місцевої прокуратури підтвердила, що знає обвинувачену 10 років, хоча вони і не в надто близьких відносинах. У вказаний період жінка двічі до неї заходила поговорити про життя і роботу, але про згадану справу нічого не казала. Прокурор пояснила, що не має повноважень та впливу на розгляд протоколів у суді за ст.130 КУпАП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.