Хмельничан запрошують на сільськогосподарську ярмарку, приурочену до новорічних та різдвяних свят

21 грудня 2019 року за ініціативи Хмельницької обласної державної адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку відбудеться у м. Хмельницькому по вулиці Прибузькій (від вул. Кам’янецької до вул. Свободи) обласний ярмарок сільськогосподарської продукції, приурочений до новорічних та різдвяних свят.

На ярмарку в широкому асортименті буде реалізовуватися продукція рослинництва і тваринництва сільськогосподарських, фермерських господарств, харчової та переробної промисловості, громадського харчування, майстрів народних промислів, підприємців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

  1. Хто це придумав? Весь центр міста стоіть, пробки страшені. А ви ще Прибузьку закрийте в робочий день 21 грудня. Чия це дурна ідея?

  2. Дійсно наш мер трохи хибить своїми задумами.

  3. Причому тут мер -за ініціативи обласної адміністрації Калініченко живе радянськими мірками і підставляє нового голову ОДА заставляє райони іхати за 100 км.торгувати ніби в Хмельницькому голодуха.

  4. ідіоти! ідіоти!

  5. ЦЕ НОРМАС

    • Згідний,ці ярмарки це хрєня повна,але міська рада тут ні до чого.Область хєрньою страждає.Є в них ТСЦ,Поділлі,хай там ярмаркують,і автобуси пускають,нєхер місті пробки влаштовувати!

  6. Старосинявці заберіть до себе назад Картавого, зробіть подарунок хмельничанам.

  7. А в Красилові влада мудріша. Щоб не допустити пробок. рішила: няких ярмарок, як було на Днь працівника сільського господарства. Це пережиток минулого.

  8. В І Д М І Н И Л И.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.