На Хмельниччині відкрилась перша в області поліцейська станція, обладнана місцевою громадою

На Хмельниччині у селі Вовковинці Деражнянського району відкрилась перша в області поліцейська станція, обладнана місцевою громадою в рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

«В рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» це перша така станція. Ще буде відкрито упродовж найближчих 2-3 місяців 29 поліцейських станцій, на кожній з яких планується розмістити від одного до семи поліцейських офіцерів громади. Кожен з них буде мати автомобіль з усім необхідним обладнанням і табельну вогнепальну зброю» – зазначив заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський

Станція була відремонтована та обладнана меблями і технікою за рахунок об’єднаної територіальної громади. За словами її голови Юрія Загорулько, громада вклала близько 20 тисяч гривень у створення комфортних умов для роботи поліцейських. У приміщенні облаштували не лише робочі кабінети, а й комфортну кімнату відпочинку.

Голова Вовковинецької ОТГ вважає, що поліцейський офіцер громади зможе принести громаді значно більше користі, ніж звичайний дільничний, оскільки він цілодобового перебуватиме на території громади. Дільничному офіцеру доводилось щоранку і щовечора їздити до відділку поліції, що забирало багато часу, який він міг би провести, опікуючись проблемами населення на своїй дільниці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Поживем – побачим …. що з того вийде…

  2. Навіщо обманювати людей . Це Вовковинецька дільнича лікарня яка побудована за кошти держбюджета , а також за кошти субвенції депутата Бондаря. Селищний голова рішив по піаритися . Така влада…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.