У Хмельницькій ОДА провели зустріч з представниками автоперевізників області

Вчора голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, а також контролюючих органів та громадських організацій, які опікуються питаннями пільгових перевезень окремих категорій громадян.

“Є низка питань для обговорення, з яких маємо, принаймні, спробувати знайти спільний знаменник, щоб покращити умови роботи для ваших підприємств та дати змогу владі виконати свої соціальні завдання, які вона має перед громадянами,” – зазначив голова ОДА, звертаючись до учасників зустрічі.

Посадовець виокремив  декілька важливих питань, що турбують усі сторони. Це, зокрема,  посилення відповідальності перевізника за безпідставну відмову у перевезенні пасажира, що має право на пільговий проїзд та відшкодування виплат за перевезення пільгових категорій, повідомляє Хмельницька ОДА.

Стосовно першої проблеми, усі учасники обговорення дійшли спільної думки, що наразі в законодавстві має місце певна прогалина, яка полягає у відсутності чіткого визначення самого поняття “безпідставна відмова у перевезенні”, хоча відповідальність у разі застосування такої норми є досить відчутною. При цьому це питання нерозривно пов’язане з другим – тобто відшкодуванням перевізнику за обслуговування пільгових категорій.

У ході дискусії одним із ефективних шляхів вирішення проблем називали, зокрема, впровадження ефективного механізму монетизації пільг. Також прозвучали пропозиції щодо необхідності залучення до їх вирішення народних депутатів України.

В черговий раз у розмові згадали про проблему  нелегальних перевізників, які своєю роботою створюють недобросовісну конкуренцію перевізникам, що надають послуги на законних підставах. Торкнулися і регулювання тарифів на міському автомобільному транспорті та ліцензування зберігання пального.

За результатами обговорення сторони дійшли згоди, що необхідно напрацювати чітко сформульовані пропозиції та озвучити їх під час зустрічі з народними депутатами, яку голова облдержадміністрації пообіцяв ініціювати найближчим часом.  До 27 грудня усі зацікавлені мають подати відповідні пропозиції до Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА, який протягом двох тижнів має їх узагальнити та представити депутатам.

Окрім того, вирішено було поновити роботу мобільних груп у складі працівників Управління Укртрансбезпеки, патрульної поліції та громадськості, які раніше займалися питанням нелегальних перевізників, оскільки як представники контролюючих органів, так і самі перевізники відзначили, що їх діяльність мала позитивні результати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Дуже цінне зібрання, але результат “0”.

  • плюс є, губернатор ссказав, що заставить мера підняти тариф до 8 гривень, бо 5 гривнь це наруга над перевізникамии

   • Нехай компенсує різницю з доходів СН.

   • Яка причина підняття? Гривня зміцнюється, бензин принаймні в ціні не виріс

   • Наруга — це скотовозки в яких змушені їздити люди. Дай тим баригам волю — вони і 80 гривень зроблять у старій обліпленій рекламою набитій консервній банці. За що вам платити?

 2. Із пустого – в порожнє

 3. Держава має чітко визначити категорії пільговиків іперебачити кошти в державному бюджеті а незвалювати на місцевий бюджет.

 4. Якщо,буде монетизація пільг,то Лукомська взагалі буде в шоколаді.
  Вийде на новий рівень,а саме будиночок в Відні.
  Дмитро Анатолійович,як Ви ставитесь до того,що найбільш незахищеними верствами населення,опікується найбільш корумпована чиновниця?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.