Хмельницькі спецпризначенці відзначили п’ятдесят сьому річницю від дня свого заснування

Військовослужбовці сил спеціальних операцій з Хмельницького відзначили п’ятдесят сьому річницю від дня свого заснування. Урочисті заходи з нагоди цієї події відбулися 16 грудня, на плацу військової частини, повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України.

Зокрема, присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих побратимів та поклали квіти до меморіалу загиблим.

Завдання, які виконують хмельницькі спецпризначенці, невідомі широкому загалу. Підрозділи цієї військової частини брали участь у всіх масштабних навчаннях військ останнього часу. Вони були одними з перших, хто 2014 року опинився на охопленому війною Донбасі. Загони спеціального призначення утримували об’єкти інфраструктури в Донецькій та Луганській областях, які мали надзвичайно важливе значення. Також групи спецпризначенців брали участь у бойових діях поблизу низки населених пунктів у Луганській області. Вони здійснювали успішні спеціальні операції в тилах ворога.

За виняткову мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, четверо військовослужбовців військової частини були нагороджені найвищим ступенем відзнаки в Україні – званням Героя України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Вітаю від щирого серця всіх ратників Хмельниччини,а особливо вас хлопці.Ви найкращі,дай Боже вам всім міцного здоровя.І щоб ворожі кулі вас не торкалися,а бомби і снаряди лягали на голови наших ворогів.Ви кращі в світя .Дякую вам і Богові що ви в нас є!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. 57-я годовщина? Это 1962 год,СССР! А причем тут Украина бандеровская образца 2014 года?

    • тебе дурня забули запитати

    • 8 полк має свою історію і абсолютно немає значення коли вона розпочалась і відносно совка, так сформована була бригада у 1962 році але у неї ули цілі та задачі зосвім інші …

    • Бандерівці протистояли совковій окупації аж до 1960-х років. Сподіваюся що на цей раз совок буде знищено остаточно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.