У Хмельницькому продовжують рости продажі нових авто

Минулого місяця у Хмельницькому та області зареєстрували 205 нових автомобілів. Це на 46% більше, ніж у листопаді минулого року.

Про це повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Сума витрат в регіоні перевищила 6 млн дол. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 67 авто на суму 1,2 млн дол. Також попитом користувалися Toyota і Volkswagen.

Серед машин В-класу хмельничани найчастіше купували Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan MCV. Універсал Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав Renault Duster, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, у листопаді українці придбали 8,5 тис нових автомобілів на суму 270 млн дол. Порівняно з листопадом минулого року продажі виросли на 20%. Серед цих авто були й «люксові» авто. Так, українці придбали два Mercedes S-Class Maybach по 240 тис. дол, два Bentley Bentayga по 300 тис. дол і три Rolls Royce Cullinan по 450 тис. дол.

Нагадаємо, у жовтні у Хмельницькому та області придбали 165 нових автомобілів. Це на 22% більше проти жовтня минулого року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.