Вимагаємо від президента референдуму!

Понад 40 політичних та громадських організацій, які виступають проти розпродажу землі, об’єдналися в Національний штаб захисту рідної землі. До його складу увійшли представники політичних партій та рухів, наукових та професійних спілок, волонтерських та ветеранських організацій.

ВО «Батьківщина» долучилася до роботи Штабу. Лідер партії Юлія Тимошенко взяла участь у його першому засіданні.

«Якщо ми не керуватимемо своїми земельними ресурсами – наслідки будуть трагічні. Ми залишимося сировинним придатком назавжди. І ні через жодні міжнародні суди цього не змінимо. Я хочу, щоб усі ми усвідомлювали, на якій межі стоїмо. Це та межа, за якою України в повноцінному вимірі як незалежної суверенної держави вже не буде», – зазначила Юлія Тимошенко у своєму виступі.

Національний штаб затвердив вимоги до президента Володимира Зеленського, у яких йдеться про необхідність відкласти ухвалення земельних законів, продовжити мораторій та оголосити референдум, давши народу самостійно вирішити, продавати сільськогосподарську землю чи ні.

«Зеленський знає, що 73% людей проти розпродажу землі. Якщо він всупереч цьому протягне земельні закони, це означатиме, що він працює не на Україну. Це означатиме, що він працює на замовлення, яке йде зовсім з інших сторін, але точно не від народу України. Інакше б він провів референдум та ухвалив би всі рішення за його результатами», – наголосила лідер «Батьківщини».

На першому засіданні Національного штабу було ухвалено рішення щодо об’єднання в один спільний рух усіх штабів, створених різними організаціями. Активісти звернулися до депутатів різних рівнів із закликом підтримати вимоги Штабу. Окреме звернення щодо неприпустимості відкриття в Україні ринку землі спрямували до міжнародних організацій.

Владу попередили, що в разі ігнорування вимог людей Національний штаб залишає за собою конституційне право на мирні протести.

«Зараз у нас залишилась остання можливість на щось вплинути. Нам треба єднати зусилля та виходити на єдиний процес захисту України в умовах цієї політичної кризи. Наша команда – за безстрокові акції протесту, як у регіонах, так і в центрі», – зазначила Юлія Тимошенко.

(За матеріалами газети «Вечірні вісті»)

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментарів: 4

  1. Пусть этот мудак Лукашук скажет сколько он наворовал земли.

  2. Активно виступають проти ринку землі якраз мерзавці, які її нахапали за безцінь, чи гниди, яких наняли мерзавці. Ще трохи є безголових, якім внушили що буде біда.

    • Вимагаємо від президента референдуму щодо квартири Лукашука! Якщо більшість проголосує „за” — відняти і поділити між тими хто голосував.

  3. Шо ти можеш “вимагати”, боров смердючий? Вкрути лампочку у себе на поверсі в Озерній, яка вже 15 років не горить!!! )))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.