Кам`янець-Подільський суд спекався “хабарної” справи, де обвинуваченим проходить начальник слідства

Хмельницький апеляційний суд задовольнив подання голови Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Романа Савчука і передав справу за обвинуваченням тимчасово виконуючого обов’язків заступника начальника Кам’янець-Подільського відділу поліції, начальника слідчого відділення Олега Алексєєва в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) на розгляд до Дунаєвецького районного суду.

Про це свідчить ухвала суду від 28 листопада.

У тексті подання сказано, що до складу кримінальної палати Кам`янець-Подільського міськрайонного суду входить 6 суддів з них п’ятеро (Черепахін В.О., Савчук Р.І., Мантуляк Ю.В., Гладій Л.М., Драч І.В.) відведені від розгляду цього кримінального провадження.

Єдиний вільний суддя Ярослав Воєвідко до 2 грудня перебував у нарадчій кімнаті в іншій кримінальній справі.

Таким чином, у Кам’янець-Подільському суді не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу на вказану справу.

Нагадаємо, що 16 травня 2018 року підполковник поліції був затриманий під час одержання 2,5 тис. дол хабара за вжиття заходів щодо закриття кримінального провадження. Хабар призначався за прийняття рішення про закриття кримінального провадження стосовно військовослужбовця та двох його товаришів по службі.

17 травня Алексєєву повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.