За цей рік на Хмельниччині поліцейські впіймали майже 4 тис. водіїв, які були за кермом у стані алкогольного сп’яніння

З початку року поліцейські Хмельницької області задокументували 3796 водіїв, які кермували транспортом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння (в середньому — це більше 10 на добу).

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, лише минулої ночі хмельницькі патрульні виявили 11 водіїв з ознаками сп’яніння. 4 із них — по вулиці Свободи в обласному центрі.

Так, 8 грудня близько 22.55 години по вулиці Свободи в обласному центрі патрульні виявили 40-річного чоловіка, який керував автомобілем «Mercedes Benz» у стані сп’яніння. «Драгер» показав 2.1 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму.

На цій же вулиці вже 9 грудня близько 03.20 години патрульні знову зупинили водія з ознаками сп’яніння. Під час перевірки 23-річного водія автомобіля «ЗАЗ» прилад показав 1.45 проміле. Знову ж таки по Свободи, вже під ранок, о 5.50 годині, поліцейські зупинили 33-річного водія автомобіля «Mazda» з ознаками сп’яніння. І ще одного водія «Mazda» зупинили на цій же вулиці у стані наркотичного сп’яніння.

На усіх порушників були складені адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП. Санкція цієї статті передбачає штраф від 10 до 40 тисяч гривень.

Додамо, що з 1 січня 2020 року керування транспортним засобом у стані сп’яніння вважатиметься кримінальним проступком.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “З початку року поліцейські Хмельницької області задокументували 3796 водіїв” – це добре, але скажіть, будь-ласка, скільки дійсно притягнуто до відповідальності, при цьому – сплачено штрафів, позбавлено права керування – адже постанови виносять суди, а там по всякому може бути – пройшло три місяці – штрафу немає, або не доведено, що дійсно в алкогольному стані, і все особа вільна – ні штрафу, ні позбавлення прав.

  2. Каждого 10го расстрелять! Остальные сами бухать перестанут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.