Сьогодні у Хмельницькому організовують акцію “Ні – капітуляції!”

Сьогодні, 14 жовтня у Хмельницькому організовують акцію “Ні – капітуляції!”.

“На свято Покрови, у день створення УПА та захисника України, міська організація ВО ‘’Свобода’’ запрошує усіх хмельничан на акцію ‘’Ні капітуляції’’. Долучайся, захистимо майбутнє своїх дітей!” – сказано у повідомленні партії.

Початок відбудеться о 14:00 на майдані Незалежності біля ОДА.

Як писав НГП, 9 жовтня депутати Хмельницької міської ради засудили “формулу Штайнмаєра”, текст якої 1 жовтня погодив у Мінську представник України у тристоронній контактній групі і експрезидент Леонід Кучма.

Хмельницькі депутати просять нардепів блокувати всі дії щодо внесення змін або ухвалення нового закону про особливий статус окремих територій Донбасу; питання проведення виборів варто ухвалювати лише після повної деокупації частини Луганської і Донецької областей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Лише баран, до останього намагатиметься пробити стіну своїм лобом. Його зупинить лише втрата свідомості.

 2. “Свобода” вже дуже “боролася” з незаконними будівництвами в Хмельницькому. Але, в підсумку, очолила їх, що це все беззаконня процвітає.

 3. ЗЕЕЕЕЕ НА МАЙДАН НЕ ЙДЕЕЕЕ!!!!!

 4. Від чого і кого потрібно захисту, ці виблядки питали? Не мені ні моїм знайомим їх ПІдАРний захист не потрібен, як і Україні. Собаки вже більше 10 років працюють на розкол країни, громадян України.

 5. Як уже ці нацики задовбали….. Йдіть у військкомат і вперед…

  • Такі «українці-патріоти» не розуміють (певно знаннь, розуму і совісті не вистачає та / або «придурюються»), як їх «підставили», а саме те, що згідно, як з чинним законодавством України (Конституцією України, законодавством про Збройні Сили України, Кримінальним кодексом України тощо), так і з міжнародним військово-гуманітарним законодавством, т.з. «АТОшники», «кіборги» та т.п. військові зі складу Збройних Сил України, що брали / беруть участь у т.н. «гібрідній війні, АТО…» (як там зараз називається, навіть не хочу запам’ятовувати) на сході України, як і ті, хто стріляв в них з «іншої» сторони, є злочинцями. Адже в умовах, коли війна належним до чинного національного законодавства порядком не оголошена та / або військовий стан не введений, Збройні Сили України не мали і не мають права брати участь у збройних конфліктах, як в кордонах нашої країни, так і поза її межами (згідно зі статутами мають право і зобов’язані застосовувати силу та зброю в певних / адекватних межах для захисту об’єктів в місцях дислокації цих частин). Тим більше не мали і не мають право це робити усілякі незаконні збройні формування: т.н. «добробати», «сепарські» формування тощо, не має різниці з якої сторони. Чи усвідомлюють усі ці «захисники України», що коли можновладцям (теперішнім чи майбутнім) це знадобиться, відповідні статті ККУ будуть до них застосовані (таке вже було в нашій історії)? І ще дуже мені «цікаво» те, що ця частина «українців» не знає, не розуміє і не поважає законодавство власної країни взагалі.
   І я не вірю, що вони усе це не знають. Просто вони вважають можливим для себе порушити (суттєво) положення чинного законодавства України та норми християнської моралі. Так що не має чого з них «строїти героїв». Усе, що я тут написав, відповідає дійсності (є правдою) і грунтується на чинному законодавству України (фахівці це підтвердять), і тому я не боюсь (я взагалі не боюсь) залучення мене до кримінальної відповідальності / засудження.
   А чому майже не згадують про те, скільки дітей за часи АТО загинуло в Донбасі і на Луганщині, і про те, що тамошні діти продовжують страждати та гинути зараз?

   • Підоренко, краще подивись статистику дитячої смертності твоєї улюбленої кацапії. А ще ліпше сам туди звали, там „норми християнської моралі” та інші скрєпи прямо в законодавстві недокраїни, все як ти любиш.

 6. Бурлик во главе колонны кастрюлеголвых с кувалдой должен идти.

 7. москальські півники розкукурікались, напевно отримали нові методички

  • Так, в Москві вже чекають на відео буянства та розбрату з України. Гроші дали через треті руки керівництву Сволоти.

 8. А яка такса за участь ?

 9. Молодці. Путіну якраз це і потрібно. Развалюйте Украину далі. Тягнибик премію отримає (в рублях) и путівку в Сочі (насправді – до “соняного” Магадану).
  А де Вася, Костя і Серьожа? Невже їх ….

  • „Украину”… Підоренко, ти настільки тупий що навіть назву країни державною мовою написати не можеш?

   • Гандон Вася знову розпиздівся

    • Очень плохо, сегодня ты на 5 рублей не заработал.

     • Опять встречаемся в баре “Голубая лагуна”

     • Прости, не могу, сегодня встречаюсь с пидорасами из ГРУ.

 10. Вранці відсмоктав своєму куратору з ФСБ. Він видав мені 200 рублів премії, і сказав: “Хахол, я тобой доволєн. Продолжай в том же духє”.
  На радощах я закукурікав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.