Хмельницька міська рада засудила “формулу Штайнмаєра”

Депутати Хмельницької міської ради засудили “формулу Штайнмаєра”, текст якої 1 жовтня погодив у Мінську представник України у тристоронній контактній групі і експрезидент Леонід Кучма.

Сьогодні за це рішення одностайно проголосувало 32 обранці на черговій сесії.

Текст зверення до президента і Верховної Ради щодо “формули Штайнмаєра” озвучила депутат від ВО “Свобода” Тетяна Калюжна. Від глави держави депутати міськради вимагають:

 • припинити практику ухвалення доленосних для країни рішень без врахування думки суспільства;
 • організувати національний “круглий стіл” для напрацювання спільної загальнодержавної стратегії у перемовинах з Росією.

Що стосується парламенту, то хмельницькі депутати просять нардепів блокувати всі дії щодо внесення змін або ухвалення нового закону про особливий статус окремих територій Донбасу; питання проведення виборів варто ухвалювати лише після повної деокупації частини Луганської і Донецької областей.

Також пропонується розірвати всі міжнародні і дипломатичні зв’язки України з Росією. Саме цей пункт у ході обговорення запропонував вилучити обранець від фракції “Поруч” Микола Заганяч, назвавши це популізмом.

“Про що ми говоримо? Історично склалося, що в Росії мешкає багато українців. Як можна розірвати дипломатичні відносини? Так, на сьогодні Росія – ворог України. Але є кілька варіантів. Або повноційнна війна, або дипломатичним шляхом із залученням США і країн Європи добиватися деокупації українських територій”, – наголосив Заганяч.

Депутат-“батьківщинівець” Лев Бірюк запропонував до тексту звернення додати питання Криму.

Після дискусій міський голова Олександр Симчишин пообіцяв усі текстові правки внести до звернення перед його відправленням центральним органам влади.

Як писав НГП, 5 жовтня депутати Хмельницької обласної ради підтримали текст звернення до президента Володимира Зеленського і Верховної Ради про недопустимість прийняття «формули Штайнмаєра».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 38

 1. Теперь все 32 добро пожаловать в военкомат.

  • Як ви вже заїбали з військоматом! Методичку змініть, підкацапники ))))На фронті все нормально – хлопці тримають периметр і не скиглять про капітуляцію, як ви)))) проблема не на фронті. Проблема в Києві, на Банковій. І її прийдеться вирішувати, як вирішили з яником.
   І, якщо хочете розведення військ – марш в степ копати нові укріплення, землянки, склади для наших воїнів. А то кацапи хочуть їх вбити, а хохли-капітулянти – заморозити.

 2. Ну засудили формулу Штайнмаера. И что дальше? Какие дальнейшие действия?

 3. Майдануті виродки за війну…. нехай ідуть воюють.. проти вони в місті з народом війну ведуть…

 4. Ну що ж, дякую за пустоту.

 5. мерзота сволотівська…. Давайте гади, усі у військомат, покажіть приклад! Картавого недоумка на передову!

 6. Фієричні дибіли. Давайте проведемо національний круглий стіл ” як наїбати росію”, але Росія стратегію не повинна знати. Що це?

 7. Молодці, свободівці. Шкода що народ обрав зелених слуг, а не патріотів в парламент

 8. Народ вже показав на виборах рівень підтримки до свободи та інших нациків.

  • І хєр? Народ вибирав і Сталіна, і Гітлера, і яника, і хуйла. Болт на цю брехливо-сцикливу бидломасу. “Народ”, мля… насєлєніє грьобане))))

 9. А где патриот Вася?

 10. Депутати займатись міським господарством, не сайт наступного носа не у свої справи. Свободівці ви головна біда України. Ви вже набридли своєю неадекватністю

  • Кловуни ж займаються. То чого б свободівцями своїми клешнями не всунутись.

 11. Нехай Зеленський їде на свою історичну батьківщину і там відводить ізраїльські війська, щоб єврейские мальчики не гибли. Цікаво в перший день його вигнали тряпками, чи щеб дня не дочекалися.

 12. Может,что-то изменилось в законодательстве страны о котором мне неизвестно.?! С каких это пор хозяйственный орган превратился в политический? Когда ДОРОГИ будут в городе? Сколько можно автовладельцам работать на автосервис? ……….Кстати ,с 2010 г. с покупателей бензина на АЗС взымается 10% акциз. (на ремонт дорог).

 13. Прикол в тому, що коли нам доведеться відбивати повноцінне вторгнення росії, усіх цих товстомордих горлопанів, що кричать скрізь про капітуляцію, на передовій не знайдеш днем з вогнем.

 14. Всі такі розумні, а яке рішення пропонує свобода, в умовах коли Європа хоче зняти санкціі з РФ. Чи зможемо ми втримати натиск раші?

 15. Даун Вася протрезвел и опять вылез. Я думал он уже под Дебальцево путлера гоняет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.